2737
2734
عنوان

زن داداشم دنبال تشکیل حکومت مرکزیه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 58 پست

زن داداشت اول راهه دوست داره جلو شما مطرح باشه و بگین آفرین عجب عروسی گیرمون اومده

اما داره اشتباه میزنه😂

چند سال دیگه خودش به کارای الانش میخنده😂

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

این باید ضربه فنی شه وگرنه کار دستتون میده..رو ندین و صمیمی نشین چه با زن داداش چه قوم شوهر.

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر خندم گرفت زنداداشت رو تجسم کردم که مثل این فیلما چادرشو بسته کمرش و افتاده وسط.

بعدشم مگه شما بزرگتر ندارین که ایشون میخواد زن پیدا کنه و خواستگار رد کنه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
اصلا محلش نده خیلی حسوده مواظب اون داداشتم باشه گول نخوره رو حرف این زن پیدا کنه  کلا هرچی گفت ...

میدونی برادرم قبلا نامزدی ناموفقی داشت بعد الان مامانم برا این که این بهم نخوره هی میگه ولش کنید چیزی نگید 

گفتم این میخاد یکیو بیاره که زیر دست خودش باشه اصلا بگید زن نمیخام عاقا مامانم میگه نه ولش کنید 

:)
2738
زن داداشت اول راهه دوست داره جلو شما مطرح باشه و بگین آفرین عجب عروسی گیرمون اومده اما داره اشتباه ...

بعضیا همین فرمون تا اخر میرن

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
ای بابا همه چی دنیا برعکسه میبینی خواهر شوهر و مادرشوهرخوبن عروس بد نصیبشون میشه باز عروس خوبه خواهر ...

اما من فکر میکنم هر طرف که کوتاه بیاد و محبت کنه طرف دیگه پررو میشه

برای همین همیشه باید حد و حدود رو نگه داشت

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

نه طبیعی نیست.

بگو همونجور که تو اجازه نمیدی کسی تو زندگیت دخالت کنه ما هم اجازه نمیدیم یه غریبه واسه داداشمون دختر انتخاب کنه و تو ازدواجش دخالت کنه.

بهتم اگه دستور داد با خنده بگو وااااا تو خونه پدرم به من امر و نهی میکنی؟

راجع به خواستگار و دوست و هیچ کسی باهاش حرف نزن. عین خودش فقط بگو دقیقا مثل خودت با کسی که تو کارام سرک بکشه رفتار میکنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706