2703
2553

چن روز پیش تاپیک زدم چجوری خواهرشوهر خوبی باشم.. 

هنوز ی ماه نشده نامزد کرده اومده دنبال زن برا اون یکی داداشمه هی گوشی دستش میگیره زنگ میزنه به این خاله خانباجیا میگه اره بنظر من دختر باید اینجوری باشه فلان باشه هر چی دختر زشت و سن بالاس به ما معرفی میکنه خودش تا حالا دو تا زن داداششو طلاق داده چون به حرف این گوش ندادن تو خونشون همه کاره اینه بعد برای این دخترایی که معرفی میکنه اصلااااا نظر منو نمیپرسه عکسشونم نشونم نمیده 

گفتم حالا بذار خودت عقد کنی عجله نکن برگشت گفت ادم باید حرفشو مزه مزه کنه بعد بزنه من هر کیو تو زندگیم دخالت کنه فلان میکنم و...

بعد خواستگارمو که داداش دوستمه از ی شهر دیگه نشونش دادم همش میگفت نه نکنی خودتو بدبخت نکنی.. بدبخت بیچاره شهر خودمون می ارزه به اون پسر که تالارم داره اینارو قرمز شده بود میگفت 

یا میاد تو خونمون به من دستور میده این ظرفو ببر اونو بیار...

بنظرتون این رفتارا طبیعیه یا من زیادی حساسم 

من اومدم درد و دل خواهشا جبهه نگیرید 

:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خیلی پرروئه

خیلی هم رفتارای چیپ و بی کلاسی داره ظاهرا😐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2714

یه نفر بزرگتر همین الان با احترام حد و حدودشو بهش گوشزد کنه و زیاد در جریان کارهاتون هم قرار ندینش فکر کنم در آینده زیاد باهاش مشکل پیدا کنین

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
2706