1507
1482

چن روز پیش تاپیک زدم چجوری خواهرشوهر خوبی باشم.. 

هنوز ی ماه نشده نامزد کرده اومده دنبال زن برا اون یکی داداشمه هی گوشی دستش میگیره زنگ میزنه به این خاله خانباجیا میگه اره بنظر من دختر باید اینجوری باشه فلان باشه هر چی دختر زشت و سن بالاس به ما معرفی میکنه خودش تا حالا دو تا زن داداششو طلاق داده چون به حرف این گوش ندادن تو خونشون همه کاره اینه بعد برای این دخترایی که معرفی میکنه اصلااااا نظر منو نمیپرسه عکسشونم نشونم نمیده 

گفتم حالا بذار خودت عقد کنی عجله نکن برگشت گفت ادم باید حرفشو مزه مزه کنه بعد بزنه من هر کیو تو زندگیم دخالت کنه فلان میکنم و...

بعد خواستگارمو که داداش دوستمه از ی شهر دیگه نشونش دادم همش میگفت نه نکنی خودتو بدبخت نکنی.. بدبخت بیچاره شهر خودمون می ارزه به اون پسر که تالارم داره اینارو قرمز شده بود میگفت 

یا میاد تو خونمون به من دستور میده این ظرفو ببر اونو بیار...

بنظرتون این رفتارا طبیعیه یا من زیادی حساسم 

من اومدم درد و دل خواهشا جبهه نگیرید 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436

اصلا محلش نده خیلی حسوده مواظب اون داداشتم باشه گول نخوره رو حرف این زن پیدا کنه 

کلا هرچی گفت برعکسش عمل کنید

زیادم محلش نذارید

با 83/300 شروع کردم به وزن 73 کیلو رسیدم و هدف نهاییم 63( من می تونم چون میخوام   )

خیلی پرروئه

خیلی هم رفتارای چیپ و بی کلاسی داره ظاهرا😐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ای بابا همه چی دنیا برعکسه میبینی خواهر شوهر و مادرشوهرخوبن عروس بد نصیبشون میشه باز عروس خوبه خواهر شوهر و مادرشوهر بد نصیبش میشه هوووف 

هرکه خودداندخدای دلش که چه دردیست درکجای دلش
1485

یه نفر بزرگتر همین الان با احترام حد و حدودشو بهش گوشزد کنه و زیاد در جریان کارهاتون هم قرار ندینش فکر کنم در آینده زیاد باهاش مشکل پیدا کنین

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
1474

زن داداشت اول راهه دوست داره جلو شما مطرح باشه و بگین آفرین عجب عروسی گیرمون اومده

اما داره اشتباه میزنه😂

چند سال دیگه خودش به کارای الانش میخنده😂

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زود رفتی مامان جون💔

این باید ضربه فنی شه وگرنه کار دستتون میده..رو ندین و صمیمی نشین چه با زن داداش چه قوم شوهر.

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بنظرم شما خیلی بهش رو دادین خیلی بچه پرو اگه جلوش رو نگیرید باهاش محکم برخورد نکنید دیگه نمیشه جمعش کرد و رو میگره خیلی هرچیز در حد تعادلش خوبه 

هرکه خودداندخدای دلش که چه دردیست درکجای دلش
1508