2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبل اقدام شکوفه سنجد بخوری دوقلو میشه

امتحان شده س

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2738
عزیزم من پزشک نیستم ولی خب واضحه ک زن باید بیشتر از یکی تخمک گذاری کنه تا بارداری دوقلویی اتفاق بیفت ...

نه بعضی دوقلو ها هم حاصل دو قسمت شدن یک تخمک هستند الزاما نباید دو تا تخمک آزاد بشه. دوقلوهای همسان یک تخمک بودند که دو تا شدند.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
من با ای وی اف دوقلو دارم 

اینکار دردداره؟یکی میگف دردش وحشتناکه وبدن ادم کبودمیشه واقعا؟

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
عزیزم من پزشک نیستم ولی خب واضحه ک زن باید بیشتر از یکی تخمک گذاری کنه تا بارداری دوقلویی اتفاق بیفت ...

اره،وگرنه اسپرم ک الی ماشاءالله هس😂تخمک باید دوتایی ازاد بشه،دوقلویی از زنه ن مرد،من پدرم بچه دوقلو هست سمت شوهرمم زیادن ولی بهم گفتن تو دوقلو نمیاری  

ب روش طبیعی دوست دارم دوقلو بیارم

من شنیدم پودر سنجد مصرفش قبل از بارداری باعث دوقلویی زایی میشه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!
2706