2726
عنوان

نصیحت پدراتون به شما چی بود

265 بازدید | 33 پست

یادش به خیر بابام اون روزا منو نصیحت می کرد که دختر باید سحر خیز باشه پاشه زودتر از شوهرش چایی آماده کنه صبحونه آماده کنه شوهرشو بیدار کنه تا بره سرکار زن نباید زیاد بخوابه بده و تمام اینها رو در حالی می گفت که داشت چایی تو قوری می ریخت  تا چایی صبحونمونو آماده کنه 

و من هم لبخندی به لب می نشاندم و در دل می گفتم به همین خیال باش پدر من که دخترت به دامادت صبحانه بده همچین تربیتش میکنم که یکی بشه عین خودت بشه 

شما هم نصیحتهای پدران خود را بگویید 

هیچی ، سرش سلامت باشه، همه کارایی که من باید واسش انجام میدادم و اون انجام میداد، چای میاورد واسم، رفیق بودیم و هستیم، جیگر بود و هست و همیشه باشه، الان بقیه کارهاش و شوهرم واسم انجام میده 😅

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گفت اين اقا هنوز بچه ست خامِ بدرد زندگي نميخوره پدر مادرش نذاشتن تا اين سن اب تو دلش تكون بخوره...مرد زندگي نميشه.....اينده تو خراب نكن من پدرتم......الااااااغ

دلسوزتم....

اما.........................

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

بابای من میگفت سعی کن همیشه با ادب باشی و مهربون ولی ساده نباشی و با سیاست رفتار بکنی الانم میگه ینی😁😊همیشه میگفتم با یکی ازدواج میکنم که عینه بابام باشه اونم همیشه چایی رو خودش درس میکرد و صبحونه رو خودش برامون میاورد☺ولی همه چیز برعکس شد😐😅😅

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗

هیچ وقت تو عصبانیت تصمیم نگیر

ظاهر زندگی کسی و با باطن زندگی خودت مقایسه نکن...

پول و ثروت خوشبختی نمیاره ادم باید دلش خوش باشه

هر کی نون قلب خودش مخوره

خدادبهترین انتقام گیرنده اس

انقدری که خونه بابام قهر کردم و هی اومدن نازمو کشیدن 😃الان خونه شوهرم قهر میکنما😂😂😂میگه چقدری که تو لوس بودی و ما نمیدونستیم😁😒🙃🙃

من و عشقم عاشق همیم😍😍😍تازه متولد شدم بعد تمام اتفاقات زندگیمون توام کمکم کردی ای یارم با تموم دردایی که باهم کشیدیم😞😢 همه رو از یادم میبرم بخاطر خودمون 😍🤗
انقدری که خونه بابام قهر کردم و هی اومدن نازمو کشیدن 😃الان خونه شوهرم قهر میکنما😂😂😂میگه چقدری که ...

وای یاد قهرای خونه ی بابا و ناز کشیدناشم به خیر حالا شوهرم میگه بابات لوست کرده من عین بابات نیستم 

الهی زنده باشن و سلامت همه باباها

طفلی شوخ بود گرچه الان مشکلات خیلی پیرش کرده

میگفت کتاب به کسی قرض دادی باید یه دستتو قطع کرد

اگرم کتابی کسی بهت قرض داد و تو پس دادی باید هر دو دستتو قطع کرد😂😂😂😂

بعد من بلند حرف میزدم 

بهم مبگفت مثه حمار حرف نزن که همه بشنون !!!جوری حرف بزن که همه گوش بدن به حرفات

2706