2733
2739
عنوان

خانوما يه سوال حلال حرومي داشتم😁

339 بازدید | 34 پست

براي فروش كالا چند درصد سود حلاله؟

يعني چند درصد سود بايد گرفت

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

حراااااااام 

ایت الله مکارم وقتی بچه بود جلو پنکه😂

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۲۰درصد شنیدم

کتاب مَکاسِب رو بخون 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738

15درصد

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
بیخیال بابا زرنک باش بفروش

اخه جنسامو ارزون ميخرم ميگم يه وقت زياد روش نكشم پولش حروم باشه، كلا نميدونم چند درصد بايد سود گرفت

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

اتحادیه میگه بیست تا بیست و پنج درصد بستگی داره به خیلی چیزا، هرچقد که دلت راضی میشه بفروش سخت نگیر

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

درصد سود کالا همیشه باید کمتر از قیمت خرید خود جنس باشه....مثلن یک پیرهن شما خریدید ۵۰ هزار تومان حالا میخواهید سودی روش بکشید و بفروشید و بهترین درصد سود ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان هست...البته در بعضی جنس های بسیار نایاب و کمیاب این درصد سود میتونه خیلی خیلی بالاتر باشه این فقط یک مثال از یک پیرهن ساده بود...بستگی به ارزش و محدودیت جنس داره...

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
بيخيال بابا الان همه به فكر سودن 

خودمم به فكر سودم😂😂ميخوام از درصدش بيشتر باشه كه يه وقت حلال نباشه دور از جون😂

۲۰درصد شنیدم کتاب مَکاسِب رو بخون 

مال مکارمه؟😂باشه عشقم مرسي❤️

2706