2737
2734

سلام من باردارم و خیلی کنجکاوم بدونم بچه ام چیه

تا دوماه دیگه هم نمیتونم بفهمم. حالا میخام ببینم کیا به این روش اعتقاد دارن ؟چقد صحت داره؟

من برای خودم که امتحان کردم دو تا بچه اولم پسر و اخری دختر شد چند بار امتحان کردم و هر بار همین شد.برای مامانم امتحان کردم چند بار دقیقا درست در اومد و خیلیا شنیدم میگن درست دراومده

کسی تجربه ای داره؟

برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستی مهربون♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صحت داره داداش من همون ماه اول بارداری هم از طریق نبض حدس میزنه.خدایی واسه کل فامیل درست گفته.یدونه اشتباه نشده.از سونوگرافی هم زودتر جواب میگیری از داداش من

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

یکی به منم بگه چ جوریه🤣

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

اسی بچه چهارمته؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706