2410
2553

درمان‌خونگی یا ماسک گیاهی لطفا نگین دارو کرم یا چیز دیگه معرفی کنین ممنون میشم

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اینجا میگفتن وکس صورت پوست و شل میکنه، شما چیکار کردی شل شد؟ 

نه اصلا وکس نکردم خود بخود اینحوریه

ماسک سفیده تخم مرغ معجزه میکنه البته نه با ی بار ولی همون بار اول هم تاثیرش رو حس میکنی👌

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2714
من شنیدم روغن هسته انار

من زدم پوسته ریزی میکنه پوستو

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

ژل الورا بعدازسوختگی سیگل روبخروبزن موادحساسیت زاش گرفته شده وهرمشکل پوستی رودرمانه.

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
من زدم پوسته ریزی میکنه پوستو

من خودم نزده بودم ... اب رسان بزن خوب میشه .... خیار و الواورا بزن ...اگ هم از جایی ابرسان میخوای من ی پیج می شناسم ک قابل اطمینان

از لحاظ روحی،نیاز دارم مثه شب قبل اردوهای مدرسه ذوق داشته باشم :)
ژل الورا بعدازسوختگی سیگل روبخروبزن موادحساسیت زاش گرفته شده وهرمشکل پوستی رودرمانه.

یعنی همه‌مشکلات پوستو درمان میکنه؟چطور ممکنه؟

یعنی همه‌مشکلات پوستو درمان میکنه؟چطور ممکنه؟

دگه مشکلای عجیب غریبونگفتم.بزن تونت درباره الوورا بخون.

چون ابرسانه پوستومحکم وشاداب میکنه.

لکه برومحوکننده جای جوشه.

جوش وزخم روزود خشک میکنه.

خطای ریزدورچشم وخنده رو پرمیکنه

توماسک موبریزیش رشدمورو زیادمیکنه.منافذ بازو خیلی خیلی کوچک میکنه .

صورت خیلی شفاف وبراق میشه مثیکه روغن زدیم همینجور میبرقیم خخخ

دیگههههههههه ایناس نتایج من البته مدام زدنش ها زود جذب میشه میشه هرساعت تجدیدش کرد.

2706