2733
2734

من برا اطرافیانم هرکی باردار بود نی نی دخمل آرزو میکردم چون دورم پر از نی نی پسمله حتی خودمم دختر عمو ندارم. بعد همشون پسر شدن برای خودم پسر دوس داشتم. ولی میدونستم دکتر  میگه دخمله.

در هر حال خدایا شکرت.

براتون آرزوهای خوبی میکنم

میدرخشمو چشمو میزنم☄☄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خداکنه نور دنیاواخرت برات بمونه

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
2738

مبارک باشه

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

مبارک باشه منم همسرم پارسال وقتی فهمید بچمون دختره خیلی ذوق کرد الان دخترم پنج ماهشه عاشقشيم آن شالله به سلامتی بغلش کني

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
برای همه دختر ارزو میکردی براخودت پسر؟😁 انشالله سالم باشه وسلامت

اره راستش تا الان نوزاد دختر از نزدیک ندیدم. نه خب برا اونایی گه بچه اولشون پسر بود آرزو میکردم دومیش دخمل باشه بعد اونم پسمل میشد😑

میدرخشمو چشمو میزنم☄☄
2706