2726
واقعا ادم از یک دقیقه بعدش خبر نداره بخدا پدر من هر شب که از سرکار میومد از من سرحال تر بود سرزنده ا ...

متاهلم ینی یکساله متاهل شدم اون موقع ها هرشب کابوس میدیم خیلی سختم بود  همش بهشون فکر میکردم تو دلم آتیش به پا میشد . من شمارو واقعا درک میکنم چون خودم لحظه به لحظشو کشیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاهلم ینی یکساله متاهل شدم اون موقع ها هرشب کابوس میدیم خیلی سختم بود  همش بهشون فکر میکردم تو ...

خیلی سخته ....خدا بهمون صبر بده انقدر دلم تنگ میشه براش ....برای پدر و مادر نازنین اتون صلوات فرستادم

2728
متاهلم ینی یکساله متاهل شدم اون موقع ها هرشب کابوس میدیم خیلی سختم بود  همش بهشون فکر میکردم تو ...

چجوری اروم شدید البته میدونم چقدر الان سخته گفتنش حتی ولی من به این فکر میکنم که پدرم یه زندگی جدید شروع کرده یکم اروم میشم

چجوری اروم شدید البته میدونم چقدر الان سخته گفتنش حتی ولی من به این فکر میکنم که پدرم یه زندگی جدید ...

میگن خاک مرده سرده . زمان مرحم دردای آدمه خیلی سخت بود اما تنها کاری که براشون تونستم بکنم براشون خیرات دادم دعا خوندم همین خودش کلی رو دلت تاثیر داره

میگن خاک مرده سرده . زمان مرحم دردای آدمه خیلی سخت بود اما تنها کاری که براشون تونستم بکنم براشون خی ...

درسته ......خواهر برادر دارین???من دارم اما اونا کمتر بیقرارن یا حداقل اینجوری نشون میدن اخه من انقد وابسته بودم ....

درسته ......خواهر برادر دارین???من دارم اما اونا کمتر بیقرارن یا حداقل اینجوری نشون میدن اخه من انقد ...

آره یه خاهر کوچیکترم دارم . بیشتر ازخودم نگران اونام چون یتیم شدن واقعا سخته . فقط تواین مدت اینو فهمیدم اگه پدرو مادر تداشته باشی پشتت به هیچ کس گرم نیس 

شماهم سعی کن واسه پدرتون دعا بخونی نماز بخونی مطمئن باش اوناهم راضی نیستن که ما غصه بخوریم 

خدا رحمتشون کنه ......خیلی سخته ....برای چی فوت شدن ...پدر من ایست قلبی کرد 60 سالش بود ...من مجردم ...

سلام دوست عزیز. خدا رحمت کنه پدر تونو. تونستین با این قضیه کنار بیاین؟منم دقیقا حال شما رو دارم

خیلی امروز دلتنگم خیلی بعد از مدتی سکوت و رنج و انجام دادن کارهایی که باید و ساختن با بقیه و یه جور خفقان و به تعویق انداختن گریه و درددل برای اینکه بتونم سپری کنم این مدت و خودم پی کارهام و بگیرم و حرف بدون درک کمتری هم بشنوم الان تنها شدم و وااای چه دلتنگی رو درونم دیدم کلی گریه کردم و دارم سبک میشم

داغ سنگینه مخصوصا که در حسش و مسائلش غریب و تنها باشی

سلام دوست عزیز. خدا رحمت کنه پدر تونو. تونستین با این قضیه کنار بیاین؟منم دقیقا حال شما رو دارم

خیلی امروز دلتنگم خیلی بعد از مدتی سکوت و رنج و انجام دادن کارهایی که باید و ساختن با بقیه و یه جور خفقان و به تعویق انداختن گریه و درددل برای اینکه بتونم سپری کنم این مدت و خودم پی کارهام و بگیرم و حرف بدون درک کمتری هم بشنوم الان تنها شدم و وااای چه دلتنگی رو درونم دیدم کلی گریه کردم و دارم سبک میشم

داغ سنگینه مخصوصا که در حسش و مسائلش غریب و تنها باشی