2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خدا بیامرزدش 

به شما هم  صبر بده. من عشقم پدربزرگم بود از سال ۸۷ که فوت شده تا الان هنوزم دلتنگشم. فکرش منو به گریه میندازه. اونم منو بینهایت دوست داشت. و به نظرم یه مردی بود که تو دنیا لنگه نداشت. دوست نداشت آزارش به مورچه هم برسه. مهربون و دوست داشتنی . عشق بود عشق. هیچ وقت فراموشش نکردم و نمیتونم فراموشش کنم. مرگشو هم باور نمیکنم. 

منم پدرمادرمو عرض ۲ سال ازدست دادم اونم یهویی واقعا سخته

خدا رحمتشون کنه ......خیلی سخته ....برای چی فوت شدن ...پدر من ایست قلبی کرد 60 سالش بود ...من مجردم و تمام خونه نشونه های پدرمه

عزیزم این تاپیکو بخون شاید یکم آروم شدی خدا پدرتونو بیامرزه🌸🌷🌷🌷 https://www.ninisite.com/d ...

ممنونم عزیزم ....بخدا کلی میخونم از این جور تاپیکا ولی دلم گاهی بینهایت تنگ میشه ....امروز کلی گریه کردم اروم شدم الان انقدر بیقرارم همه خوابن ولی من نمیتونم دایم یادش میفتم

خدا رحمتشون کنه ......خیلی سخته ....برای چی فوت شدن ...پدر من ایست قلبی کرد 60 سالش بود ...من مجردم ...

ممنون عزیزم خدا به شماهم صبر بده . پدرم حالش خوب بود تویه ماه سرطان زمینش زد وفوت شد .. یکسال بعدشم مامانم با یه کامیون تصادف کرد بایه از خدا بی خبر موقعی که داشته ازخیابون رد میشده . کامیونه دنده عقب نیگیره کسیم بهش فرمون نمیداده دیگه شما فکرشو بکن چیشده من واسم گفتنشم سخته

ممنونم عزیزم ....بخدا کلی میخونم از این جور تاپیکا ولی دلم گاهی بینهایت تنگ میشه ....امروز کلی گریه ...

حق داری گلم..... داغ عزیز واقعا فراموش شدنی نیست

امیدوارم هر چه زودتر دلت آروم بشه💖💖💖

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ
ممنون عزیزم خدا به شماهم صبر بده . پدرم حالش خوب بود تویه ماه سرطان زمینش زد وفوت شد .. یکسال بعدشم ...

واقعا ادم از یک دقیقه بعدش خبر نداره بخدا پدر من هر شب که از سرکار میومد از من سرحال تر بود سرزنده اما تو یه روز همه چی عوض شد ....چجوری کنار اومدی عزیزم ....محردید?

2706