2733
2734
عنوان

کیا داداش دارن

218 بازدید | 19 پست

اگه داداش دارید میدونید یه خواهر چقد داداششو دوست داره 

خواهرا همیشه مامان کوچیکه داداش کوچیکشونن حالا الان داداش کوچیکم حالش خیلی بده با اون دلای پاکتون واسه داداشم دعا کنید واسه دل مادرمم دعا کنید 

کاربری سال ۹۷پاک شده 

ای ب چشم،شماهم بادل پاکت برای داداش من دعا کن بخاطر من افتاده تو مشکل وشکایت وتهمت زدن بهش😭😭😭😭😭

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش دعا کردم

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
2731
2738

عزیزم با خوندن تاپیکت خیلی دلم شکست و ناخودآگاه اشکم‌در اومد. چون قشنگ حستو نسبت به برادرت درک میکنم. 

از ته قلبم از خدا میخوام زودتر معجزشو نشون بده و به داداشت شفای کامل عنایت کنه، هیچ وقت درد و ناراحتیشو نبینی. 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
عزیزم با خوندن تاپیکت خیلی دلم شکست و ناخودآگاه اشکم‌در اومد. چون قشنگ حستو نسبت به برادرت درک میکنم ...

الهی فداتشم ایشالا توام هیچ وقت درد و ناراحتی نبینی 

به خدا قلبم ۱۰۰۰تیکه شده زورم از این میاد ک زورم به هیچی نمیرسه این که فکر میکنم کاری از دستم بر نمیاد بیشتر داغونم میکنه

کاربری سال ۹۷پاک شده 
الهی فداتشم ایشالا توام هیچ وقت درد و ناراحتی نبینی  به خدا قلبم ۱۰۰۰تیکه شده زورم از این میاد ...

قربونت برم مرسی. 

میفهمم ،واسه یه خواهر هیییچی تو دنیا سختتر از دیدن مشکل و درد برادرش نیست. 

حاضری به هر دری بزنی که فقط اون عذاب نکشه.

به خدا توکل کن مطمئن باش که جوابتو میده.

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2706