1676
1605
عنوان

کیا داداش دارن

200 بازدید | 19 پست

اگه داداش دارید میدونید یه خواهر چقد داداششو دوست داره 

خواهرا همیشه مامان کوچیکه داداش کوچیکشونن حالا الان داداش کوچیکم حالش خیلی بده با اون دلای پاکتون واسه داداشم دعا کنید واسه دل مادرمم دعا کنید 

کاربری سال ۹۷پاک شده 

براش دعا کردم

Senden sonra, aşkın bir anlamı yok💔💔💔💔یکی میگفت دخترای تورک خیلی خوشگلن ولی حیف لهجه دارن، با افتخار میگم‌من یه دختر تورکم، خیلی خوشحالم که به جز فارسی، به زبان دیگه ای هم تسلط دارم... خدمت ایشون هم عارضم که "تورک قیزی نان ایاق اولماخ هر کسه نصیب اولماز"😉

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

عزیزم با خوندن تاپیکت خیلی دلم شکست و ناخودآگاه اشکم‌در اومد. چون قشنگ حستو نسبت به برادرت درک میکنم. 

از ته قلبم از خدا میخوام زودتر معجزشو نشون بده و به داداشت شفای کامل عنایت کنه، هیچ وقت درد و ناراحتیشو نبینی. 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
8
عزیزم با خوندن تاپیکت خیلی دلم شکست و ناخودآگاه اشکم‌در اومد. چون قشنگ حستو نسبت به برادرت درک میکنم ...

الهی فداتشم ایشالا توام هیچ وقت درد و ناراحتی نبینی 

به خدا قلبم ۱۰۰۰تیکه شده زورم از این میاد ک زورم به هیچی نمیرسه این که فکر میکنم کاری از دستم بر نمیاد بیشتر داغونم میکنه

کاربری سال ۹۷پاک شده 
الهی فداتشم ایشالا توام هیچ وقت درد و ناراحتی نبینی  به خدا قلبم ۱۰۰۰تیکه شده زورم از این میاد ...

قربونت برم مرسی. 

میفهمم ،واسه یه خواهر هیییچی تو دنیا سختتر از دیدن مشکل و درد برادرش نیست. 

حاضری به هر دری بزنی که فقط اون عذاب نکشه.

به خدا توکل کن مطمئن باش که جوابتو میده.

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

خدا بزرگه عزیزم انشالله. حالش خوب میشه مطمعن باش

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
1645