2410
2553
عنوان

دلم از خدا خیلی گرفته

122 بازدید | 14 پست

داداشم کلافوت شدید داشت وقتی بچه بود فقط ۱سالش بود پاهاش همیشه تو کج بودو یه عالمه عمل کرده بود الان که ۲۰ سالشه بازم عمل کرده و پلاتین گذاشته بعضی وقتا به خدا میگم آخه یه آدم از چند سالگی باید درد بکشه بسه دیگه مگه داداشه من چقد جون داره خودمم دستم به هیچ جا وصل نیست یه دختر دارم ک خیلی اذیتم میکنه انقد اذیت کرد داداشم گفت برو خونتون کاش خدو به جای من بهش یه داداش میداد آخه من به چ دردی میخورم وقتی داداشمو همش رو تخت بیمارستان میبینم داداش به اون قد بلندیمو همش تو جا میبینم حتی دستشوییم نمیتونه بره ای خداااا دلم داره میترکه یا معجزه کن یا ولمون کن بزار زندگیمونو کنیم از حکمتت خسته ایم یکم رحمتتم به ما بده 

کاربری سال ۹۷پاک شده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ناشکری نکن. میدونم شرایطت سخته و ماهم هیچ وقت نمیتونیم درکت کنیم اصلا هم دوس ندارم این جمله ی کلیشه ای ک میگن بعد از هر سختی اسونی هس رو بگم ولی ب یه چیزی از ته دلم ایمان دارم اونم اینه ک اگه واقعا باهاش دوس باشی هرچی واس خودت میخوای واسه همه بخوای ولت نمیکنه هیچ وقت. من نه ادم مذهبی هستم ن محجبه ن نماز خون کلی ام خطا کارم ولی چون ته دلم باهاش دوستم هیچ وقت دلم نیومده ناشکریشو کنم همیشه هوامو تو بدترین چیزا داشته.... پس فقط توکل کن وقتی میخوای باهاش حرف بزنی فک کن خودتی داری با خودت حرف میزنی همونقدر بی ریا و ساده ازش بخواه. بهت میده اگه ام نمیده چون بردارت رو با اون قسمت افریده

ببخشید این حرفو میزنم همیشه میگن دعا کن خدا کسی رو با بچش امتحان نکنه. شاید تو گذشته ها پدرت پدر بزرگت یا یکی از افراد خانوادت ب یکی بد کردن ک الان خدا داره اینجوری جوابشو میده شاید بیچاره برادرت واقعا قربانیه ی ناحقی شده. میگن دنیا دار مکافاته و زمین گرده

ناشکری نکن. میدونم شرایطت سخته و ماهم هیچ وقت نمیتونیم درکت کنیم اصلا هم دوس ندارم این جمله ی کلیشه ...

من خدارو خیلی دوست دارم خیلی اما از سختی خستم دیگه نمیکشم از بچگیم همیشه همرو درک کردم از خدا فقط رحمتشو خواستم ینی اینم واسه من زیاده اونم واسه خودم نه واسه خانوادم  دیگه واقعا خستم انگار یه وزنه ۱۰۰تونی رو قلبمه 

کاربری سال ۹۷پاک شده 
2714
ببخشید این حرفو میزنم همیشه میگن دعا کن خدا کسی رو با بچش امتحان نکنه. شاید تو گذشته ها پدرت پدر بزر ...

هیچ وقت خدا تقاص گناهای دیگرانو با اطافیانشون نمیگیره چون خداست این حرفارو نباید به یه خواهر که داره از تنهای شماهارو دوست خودش دونسته و دردو دل میکنه زد 

کاربری سال ۹۷پاک شده 
من خدارو خیلی دوست دارم خیلی اما از سختی خستم دیگه نمیکشم از بچگیم همیشه همرو درک کردم از خدا فقط رح ...

میفهمم عزیزم مشکل هرکسی واسه خودش خیلی بزرگه ولی هیچ وقت اونطوری نگو ب خدا ی وقت کلا رو برمیگردونه ازت .ب خودش امید داشته باش اگه صلاح باشه درست میشه  ک من مطمعنم اگه درستم نشه ی حکمتی توش هست.... بین هودتو خدات هیچ وقت فاصله ننداز. ی مادر ادمه ی خدای ادم ک انگار خودتن خیلی هواشونو داشته یاش

هیچ وقت خدا تقاص گناهای دیگرانو با اطافیانشون نمیگیره چون خداست این حرفارو نباید به یه خواهر که داره ...

من نخواستم ناراحتت کنم میگم خطا با شما ک دشمنی نداره خدایی نکرده .شماهم بندشی منظورمو شاید اشتباه متوجه شدی. همیشه گفتن تو اگه ی جایی تو دنیا بدی کنی ی جوری جوابشو پس میدی پس نباید ناشکری کنی. گفتس چرا همش سختی بکشم منم منظورم این بود ک خدا فقط ب همه چیه ادما عالمه. 

2706