2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم همینجورم به حدی که الان امشب اصلاً هرچی باخودم کلنجاررفتم نتونستم نیام اینجا،

اینم بگم الان ویروس جدید گرفتم تب ولرز کردم واسه اینکه دردامو فراموش کنم اومدم نینی سایت تاپیکارو بخونم تا سرگرم بشم

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
منم همینجورم به حدی که الان امشب اصلاً هرچی باخودم کلنجاررفتم نتونستم نیام اینجا، اینم بگم الان ویر ...

خدایی بنظرتون چی داره اینجور اعتیاد میاره؛من که میگم واسه اینه تو دنیای واقعی نمیتونم حرفامو با کسی بزنم

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
2738
خدایی بنظرتون چی داره اینجور اعتیاد میاره؛من که میگم واسه اینه تو دنیای واقعی نمیتونم حرفامو با کسی ...

خودمم نمیدونم چه حسی منو میکشونه میاره اینجا 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خودمم نمیدونم چه حسی منو میکشونه میاره اینجا 

بیشتر از تنهایی و ابنکه اینجا مجبور نیستی مثل دنیای واقعی حرفاتو تو دلت نگهداری

باید فقط به خدا پیله کرد زیرا فقط با اومیتوان پروانه شد😍😍
بیشتر از تنهایی و ابنکه اینجا مجبور نیستی مثل دنیای واقعی حرفاتو تو دلت نگهداری

اره 

2706