2703
2553
عنوان

من واسه یک جمله غیر سیاسی قطع شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دنبال منطق و دلیل میگردی؟ برو بپرس تو نظام سیاسی جمهوری چرا با کوچیک ترین حرف سیاسی زدن یکی با ...

خدا یار و نگهدارت عزیزم.دلم برات تنگ میشه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2720
پاک کردم عزیزم نشد کلا

مرورگرت کرومه؟

بایدبری اون بالا که سه نقطه هس روبزنی بعد گزینه تنظیمات بعد حریم خصوصی بعد میای پایین یه قسمت هس پاک کردن داده های مرور

دوست عزیزم ریپلای کن نظرت هرچی باشه محترمه😄پیج اینستامrangipangishop
مرورگرت کرومه؟ بایدبری اون بالا که سه نقطه هس روبزنی بعد گزینه تنظیمات بعد حریم خصوصی بعد میای پایی ...

نه عزیزم. مرورگر گوشی هست.

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
2714
هنوز زنده م 😅😅

ان شاءالله همیشه پاینده باشی عزیزم.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

ببخشید استارتر بنظرم بی ربط نمیاد اینو بگم:

چقد تعدد موجود نفهم زیاده تو سایت، تاپیک زدم میگم درباره ترکها چی گفتن ؟

برداشتن گزارش زدن و تعطیل کردن.

ازهمینجا میگم ماشالا همینا ک بیخود گزارش زید واسه تاپیک من نشون دادید واقعا چه قومیتی دارید و کی هستید، آدم ازبدترین قوم و نژاد هم باشه، ولی نفهم نباشه...... انقد ازهمین خلقیات مزخرف ازخودتون نشون دادید که اینهمه قومیتای دیگه و مردمان دیگه سایتونو باتیر میزنن.بااین کارها و گزارشهاتونم ب جایی نمیرسید، همین ماها همه جا اطلاع رسانی میکنیم و ماه پشت ابر نمیمونه

@غنچهههه    

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
ببخشید استارتر بنظرم بی ربط نمیاد اینو بگم: چقد تعدد موجود نفهم زیاده تو سایت، تاپیک زدم میگم در ...

اصلا ارزش جواب دادنم نداری 

بای

اقایون سایت لطفا در خواست دوستی ندید ک قبول نمیکنم باتشکر 😒