1464
1482
عنوان

من واسه یک جمله غیر سیاسی قطع شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 58 پست

کاشکی کاربرای فحاش و دعوایی رو هم قطع دسترسی می کردند 

متاسفانه فقط بهشون تذکر می دند و 2 روز بعد کاربری شون وصل می کنند

و اون ها هم چنان در حال دعوا یا فحش دادن به کاربرا هستند

با گزارش هم قطع نمیشند

استارتر حالا شما سیاسی بودی که قطع شدی

چون اسم کاربری ات اشناست ندیدم هیچ وقت بی احترامی کنی و کل کل با کاربرا 

دیگه اینم روش جدید سایت

اره بعدشم ساختم باز قطع کردن الانم کمین کردن منتظرن قطعم کنن  نی نی یار شبم تازه اومده براش ...

واقعا با جمله آخرت موافقم

منم یه بار گفتم نی نی یار شب رو اعصابمه،برگشت بهم گفت باید دلیلش رو بگی وگرنه قطعت میکنم😑⁦☹️⁩

کاشکی کاربرای فحاش و دعوایی رو هم قطع دسترسی می کردند  متاسفانه فقط بهشون تذکر می دند و 2 روز ...

درسته واقعا مسائل جنسی و فحاشیارو قطع نمیکنن. ولی منم اصلا سیاسی نبود .

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

واقعا با جمله آخرت موافقم منم یه بار گفتم نی نی یار شب رو اعصابمه،برگشت بهم گفت باید دلیلش رو بگی و ...

حیف نمیشه ادم چشمشو ببنده و دهن باز کنه. وگرنه میگفتم که دلیل قطع کردناش چیه.

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
1473
من گزارشم نخوردم خودشون قطع کردن!! حتی آیپی هم مسدود میکنن نمیتونم با اون مرورگر اصلا وارد شم. یه مر ...

سابقه مرورگرتو پاک کن میشه

دوست عزیزم ریپلای کن نظرت هرچی باشه محترمه😄
عزیزم دنبال منطق و دلیل میگردی؟ برو بپرس تو نظام سیاسی جمهوری چرا با کوچیک ترین حرف سیاسی زدن یکی با ...

خدا یار و نگهدارت عزیزم.دلم برات تنگ میشه.

بسپاریم بر سنگ مزارمان تاریخ نزنند تا آیندگان ندانند بی عرضگان این برهه از تاریخ ما بوده ایم...زنده باد کره ی شمالی...
1485
پاک کردم عزیزم نشد کلا

مرورگرت کرومه؟

بایدبری اون بالا که سه نقطه هس روبزنی بعد گزینه تنظیمات بعد حریم خصوصی بعد میای پایین یه قسمت هس پاک کردن داده های مرور

دوست عزیزم ریپلای کن نظرت هرچی باشه محترمه😄
مرورگرت کرومه؟ بایدبری اون بالا که سه نقطه هس روبزنی بعد گزینه تنظیمات بعد حریم خصوصی بعد میای پایی ...

نه عزیزم. مرورگر گوشی هست.

1474

ببخشید استارتر بنظرم بی ربط نمیاد اینو بگم:

چقد تعدد موجود نفهم زیاده تو سایت، تاپیک زدم میگم درباره ترکها چی گفتن ؟

برداشتن گزارش زدن و تعطیل کردن.

ازهمینجا میگم ماشالا همینا ک بیخود گزارش زید واسه تاپیک من نشون دادید واقعا چه قومیتی دارید و کی هستید، آدم ازبدترین قوم و نژاد هم باشه، ولی نفهم نباشه...... انقد ازهمین خلقیات مزخرف ازخودتون نشون دادید که اینهمه قومیتای دیگه و مردمان دیگه سایتونو باتیر میزنن.بااین کارها و گزارشهاتونم ب جایی نمیرسید، همین ماها همه جا اطلاع رسانی میکنیم و ماه پشت ابر نمیمونه

@غنچهههه    

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس