1507
1411
عنوان

من واسه یک جمله غیر سیاسی قطع شدم

447 بازدید | 58 پست

خانومی تاپیک زده بود بیلرسوتو زیر مانتو بپوشم؟؟

من کامنت گذاشتم خالی بپوش مگه انقلاب نشده ؟؟

کمتر از ده دقیقه قطع شدم .

دلیلشو تو ایمیل پرسیدم گفتن چون گفتی مگه انقلاب نشده.

حالا بچه ها گفتم بگم بهتون که بدتر از اینا هم اینجا گفته شده . و قطعم نشدن.

شما بگید چرا منو قطع میکنن همش؟؟؟؟

الانم قطعم میکنن. نی نی یار شب!!

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484

خب واسه اونایی ک بدتره گزارش بزنین

⏪میگه حجاب اجباری!.. میگم مشکل با حکم و حرف خدا! ..میگه بعضیا خدارو فراموش کردن!.. میگم باشه! انسان که هستن؟ عقل و شعور و فرهنگ که دارن؟ تو هر کشوری برن باید به قوانینش عمل کنن! توی کشوری هم که زندگی میکنن باید به قوانینش عمل کنن!غیر از این باشه باید به عقلوشعوروفرهنگ  شون شک کرد⏪  اسلام هیچ وقت به چند همسری تشویق نکرده! فقط تجویزش کرده! تشویق با تجویز فرق داره! مثه نسخه دارو میمونه! این یه نسخه‌ی شخصیه که واسه هرکسی پیچیده نمیشه!به همین سادگی..یکم‌تفکر!" خدا یکی،محبت یکی،یار یکی"! این دین بهترین و کامل ترینه!!! هیچ عیب و ایرادی نمیتونن ازش بگیرن! ⏪انجام‌واجبات و ترک محرمات(خیلی گسترده هست)! اینو سرلوحه زندگیمون قرار بدیم!! همه چی درست میشه! وعده ی خداونده💙 ⏪ به خدا پناه میبرم از آن روزی که گناه ، فرهنگ و عادت مردم بشود.(شهید حمید سیاهکالی) اللهم عجل لولیک الفرج. ان شاءالله ظهور نزدیک است!

روت حساس شدن  عشقم 🤣

یه چند  وقتی  گاف  نده  شاید  یادشون رفت  ، کمی خود دار باش😂😂😂😂

❤و خدایی که به شدّت کافییست❤                       💔دلم من در طلبه عشقه پدر میسوزد💔                          
1334

به نظرم بیشتر یه عده کاربر تمرکز میکنن رو یکی هی گزارش میزنن منم قطع دسترسی شدم در صورتیکه برا فهمیدن یه موضوعی فقط سوال کردم که دقیقا سوالم متناسب با اون موضوع بود :/

مَرد هستم، همین.                                                                                                                              من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای جالبتون بدترش نکنید :)))

خداروشکرر نمردیم معنی حرف سیاسی و هم فهمیدیم😂😂😂😂

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 
عزیزم من تو متن گزارش نوشتم سسخل  تذکر دادن که ادبو باید رعایت کنین تو متن گزااااااارش..اون ...

🤣🤣🤣🤣🤣

عزیزم بزن نت معنی همین ک سخل 

ک و س ، خل هست اصلش و یه داستانم داره . اصلا چیز زشتی هم نداره.

ک و س به معنی طبل هست عزیزم

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐
عزیزم من تو متن گزارش نوشتم سسخل  تذکر دادن که ادبو باید رعایت کنین تو متن گزااااااارش..اون ...

😂😂😂😂😂😂😂 ای دلم

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 
1474
به نظرم بیشتر یه عده کاربر تمرکز میکنن رو یکی هی گزارش میزنن منم قطع دسترسی شدم در صورتیکه برا فهمید ...

من گزارشم نخوردم خودشون قطع کردن!! حتی آیپی هم مسدود میکنن نمیتونم با اون مرورگر اصلا وارد شم. یه مرورگر دیگه دانلود کردم!

تا این حد من براشون مهره خطرناکی ام 🤣😂🤣😂

1457