2410
2553

دوستان من یه پکیج ویدیویی کامل صفر تا صد که از  اول آموزش این عروسک رو یاد داده. از وسایل مورد نیاز تا نحوه ی دوخت و وصل و لباس و کفش و مو و همچنین الگوسازی روی تن عروسک که باهاش میشه انواع الگوهارو درآورد. تضمین هم میکنم که بعد از این آموزش های مجازی حتما میتونید هم0ین عروسکی بدوزید چون از تمام مراحلش فیلم گذاشتم و توضیح دادم. تو پی وی سوال هم هروقت خواستید میپرسید. عکس لباس توسی هم لباسیه که توی آموزش ساخته شده که من اول همون مدل  عروسک صورتی رو یاد میدادم بعد میگفتم میتونید تغییر بدین که یکم متفاوت تر بشه.ینی درواقع دومدل هست. آموزش کفش و قلب و هد هم هست.. میتونید بااین روش کسب درامد کنید بستگی به کیفیت کارتون داره... اگر خواستین در خدمتم.. آموزش فقط و فقط 80 هزارتومنه عزیزان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم هنوز اموزش میدی؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
آره گلم

میشه ایدیت رو بدی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏