1464
1411
عنوان

شاهزاده ای با اسب سفید😂😂

133 بازدید | 17 پست

همه مون یه ادم رویایی تو زندگی مون داریم که همیشه ارزوشو داشتیم شما بگید شاهزاده با اسب سفید شما چه خصوصیاتی داره؟؟؟؟

لطفا جواب بدید مشتاق خوندن کامنتاتونم🙃🙂🙃🙂🙂🙂

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:

چرا من امشب هی به تاپیکای تو برخورد میکنم دیگه روم نمیشه پست بذارم

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

اول اینکه پولدار باشه

دوم هم اینکه پولدار باشه

سومی هم اصلا مهم نیست چون هرچی بود با پول حلش میکنیم.

تاااامااام.

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .
چرا من امشب هی به تاپیکای تو برخورد میکنم دیگه روم نمیشه پست بذارم

😂😂نه اختیار دارین راحت باشین تاپیک خودتونه

‏تو‌ دنیای ما کسی که حرفشو رک میزنه و ادا در نمیاره همیشه تنهاست مردم دنبال بازیگرای شکیل میگردن(:

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484
چرا من امشب هی به تاپیکای تو برخورد میکنم دیگه روم نمیشه پست بذارن

منم دقیقا 

اما با این تفاوت که من روم میشه پست بزارم

کلا ادم پر رویی ام

کسی که ریپلای میکنی توهین میکنی شعور پایین خودت رو نشون میدی. به جای توهین سعی کن ادم باشی و بفهمی نظرات متفاوته و اینجا یه سایت عمومیه همه میتونن نظر بدن تو حق نداری کسیو از نظر دادن منع کنی .

خوشتیپ برنزه قد بلند پووووولداااااااااار

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

قدش کوتاهه نمیدونم چرا 

از بچگی شاهزادم زیاد بلند نبود

قیافشم همچین خوشگل نیست ولی برای من جذابه  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤       
1485
همین شوهر خودم شاهزاده رویاهامه😁 الانم کنارم خوابیده 

خوشبخت باشید

خوشتیپ برنزه قد بلند پووووولداااااااااار

معیاراتون برای خوشتیپی چیه؟؟

معیاراتون برای خوشتیپی چیه؟؟

چهارشونه و هیکلی 

1403
اومد پروندمش رف🙆

😂😂😂خدا کنه دفعه بعد شاهزاده سوار بر بنز سفید نصیبتون بشه