2703
2553

❌حرف غیر مرتبط نزنید و بی احترامی نکنید لطفا مرسی❌

نمیدونم چرا من وقتی  از سر بیکاری و بیخوابی تاپیک میزنم همش عشق و محبته🤦‍♀️😂قشنگترین "صحنه" محبت خواهر برادری مثلا بین شوهرتون و خواهرش یا خواهر برادرتون یا...و قشنگترین "صحنه"رمانتیک مثلا بین دوستتون با پارتنرش یا....

دقت کنید:حوصلم سر رفته 😂😂بحث فلسفی و کلی گویی نکنید دیگه😂

واسه خود من بین خواهر برادرم بود که یه بحث و دعوای جدی بینشون شده بود،سرسنگین بودن به شدددددت چن روز.خواهرم حالش بد شد،اون روز داداشم همونجوری با جدیت بغلش کرد برد تا ماشین رسوندش بیمارستان😐کلاساشم نرفت تا لحظه ای که مرخص شد(من و مامانم بودیم لازم نبود باشه)بعدشم خونه موند و بهش سر میزد.اخر شبم که باز سر همون قضیه داشت بحثشون میشد،وقتی دید خواهرم(که خیلی بد و تند حرف میزد بهش🙄)چشاش اشکی شده دیگه چیزی نگفت و طی یه حرکت فوق العاده بعید کوتاه اومد و قضیه رو جمع کرد،خواهرم شوکه موند اصلا😐😂🤩🤩🤩

تعریییف کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شوهرم تعریف میکنه، وقتی ابجیش ازدواج کرد و از شهرشون رفت تا دو هفته حرف نمیزده. بچه نبودا، از خواهرش بزرگتر بود. اما بخاطر حس برادرانش و احساساتش نمیتونسته باکسی حرف بزنه. حس قشنگیع بنظرم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

زنداداشم مريض بود داداشم با قاشق غذا ميذاشت دهنش اين خيليً به دلم نشست 😍 

ولي غذا قرمه سبزي بود هر چيم بدبخت ميگه نده اين ول كن نبود كه 

گند زد به كار قشنگش 😁

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي

من قشنگترین حرکت عاشقانه ای که دیدم از پدربزرگم بود که مادربزرگم یکساله حالش خوب نیست و رو تخت گوشه خونست.هرروز بابا بزرگم گوشیشو کوک میکنه به موقع قرصاشو بهش بده.هرروز غذاشو دهنش میده.حمامش میکنه.موهاشو میبافه.واسش تولد میگیره

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم
2714

ی بار ب داداشم گفتم مادر زنت خستمون کرد الان ی ماهه اینجا کی میخواد بره خونش داداشم گف ب توچه😐!.... مجرد بودم اون موقع داداشمم خونه ما بود..... دیگه من قهریدم چیزی نگفتم فقط ناراحت بودم روز بعدش جلو کامپیوتر بودم اومد ی شاخه گل بهم داد برش نداشتم یک ساعت کنارم واستاد و شاخه گلو طرفم گرفت دیگه اخرش دیدم خیلی ناراحت و غمگین ازش گرفتم و آشتی کردیم

😆

خیلی وقت بود ک نرفته بودم خونه مامانم اینا داداشم ک یسالو نیم از خودم بزرگتره زنگ زد باهام حرف زد یطوری بود صداش زود قطع کرد بعدش من پیام دادم قضیه چی بود زنگ زدی گفت دلم واست تنگ شده بود چرا بس تمیای این طرفا منم کلی ذوق کردم بعدش کلی گریه کردم خیلی حس خوبی بود

ما خیلی باهم دعوا میکنیم ولی گاهی اوقات داداشم یکارایی میکنه ک من کیف میکنم ک ی همچین داداشی دارم

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

مال خودمو میگم.سال ۸۴ که عروسی کردیم داداشم که ۷ سال ازم بزرگتره.وقتی با لباس عروس و طور روی سر دم در با بابام و مامانم خدافظی کردم و دستشونو بوسیدم،  توی کوچه یهو وایسادم گفتم داداشمم بیاد ببینمش.انتظار نداشت یه کم دورتر وایساده بود.اومد بوسیدمش بعد سوار ماشین شدم.طفلی کلی ذوق مرگ شده بود😄

خدایا بالاتر از بهشت سراغ داری ؟؟؟؟ برای زیر پای پدرم میخواهم!!!!!!!!!!!!
2706