2410
2553

شوهرم ی مرد روانی و پرخاشگر شدیده  حالت نرمال نداره فوق العاده بهانه جو و غر زن و  دعوا کن   نه تنها من بلکه باهمه 

همه ازش فرارین همه  تا میبیننش ازش دوری میکنن یا حالشون از شوهرم بهم میخوره  بس که بد دهن و روانی .

ادم فوق العاده منفی گرا  وو‌نمک نشناس.   خانما  بخاطر دلایلی   نمیشه ازش جدابشم تا سال دیگ.

روحم خیلی ناارامه تپش قلب دارم موهام میریزه توروخدا واس ارامش دعاکنید  تا از این سگ  به خوبی نجات پیداکنم 😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نگو ازش بچه داری

که خودم میشم قاتلت

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2714

شب به شب گل گاو زبون دم کن بخورید 

یا برو پیش روانپزشک قرص ارامبخش خورد کن بریز تو نوشابه یا دوغش

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2706