2726
عنوان

داداشم خیلی تنهاس هیییییشگیو نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 57 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رحمه الله من قراءه فاتحه مع الصلوات

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2728

زن پسر خاله من همسرش رو برد ثبت تعهد ثبتی گرفت که اگر با خانواده ات ارتباط داشته باشی طلاق میگیرم حق طلاق هم گرفت خونه رو هم به نامش زد حالا بنده خدا پسر خالم جرات نداره زنگ بزن خانوادش

برای شادی روح مادرم میشه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤
الان میشورنت به عنوان خواهر شوهر پهنت میکنن افتاب

توخیلی باحالی..همیشه نظراتتو میخونم بالبخند میخونمت..پروفایلتم باحاله..ببخشید ولی باصدای جیگر توذهنم میای🙈😂

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤

دوست ندارم اینجور جاها نطر بدم 

ولی ب عنوان ی زن هیچ وقت نتونستم شوهرم رو مجبور ب کاری کنم 

می. دونم اگه از خواهر شوهر و مادر شوهر م بپرسن میگن من باعث خیلی اتفاقات هستم اما واقعا اینجوری نیست 

مرد اگه نخواد هیچکی نمی تونه مجبور ب کاری ش کنه 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
زنش خیلی بلده مث موم گرفتتش ازمون حتی دگ نمیبینیمش حالام فقط دگ بامادرزنش میزن و میان

مشکل از برادرته که همچین اجازه ای ب زنش میده. بی اعتماد ب نفس وبی ارادست 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
۱ماه دگ بچش ب دنیا میاد مامانم هروز گریه میکنه ک دوست داره نوشو ببینه اما زنش نمیزاره 

شما همونی که  زنداداشت بارداریشم نگفته بود بهتون

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
۱ماه دگ بچش ب دنیا میاد مامانم هروز گریه میکنه ک دوست داره نوشو ببینه اما زنش نمیزاره 

چقدر زنش گناه میکنه!خدا همه رو به راه راست هدایت کنه!چجور دلش میاد نذاره؟اون کیه مگه؟که بین مادروفرزند جدایی بندازه!خدا خودش کمک کنه سر عقل بیاد!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
نمیشه که اگه خدایی نکرده شوهر شما نذاره خانوادتونو ببینید، خانوادتون ناراحت نمیشن؟! 

هیچ زنی نمیتونه مانع مردش بشه که خانوادشو نبینه اگه داداشه استارتر مایل بود خانوادشو ببینه میومد پیششون 

خدایا خودت مواظبه دختر گلم باش ❤
2706