2703
2553

زنش خیلی عوضیه انقدررررررر مامانم و من و خواهرم ب زنه احترام گذاشتیم و خوب بودیم باهاش ک همه میگفتن واییی انگار دختر شاهو گرفتن 

بعد عوضی قهرکرد و الکی ب هممون چیز گفت ک دگ نمیخوام ببینمتون و اینا بعدم اران چندماهه ن گذاشته داداشمم بیاد ن ما بهش ز میزنیم گ زندگیشو بکنه بعد حالا ۱ماهخ دگ

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

مگه داداشت بچه است که یکی دیگه براش تعیین تکلیف کنه😐😐😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چه بد

خدا ان شالله داداشت رو نجات بده ب زن داداشتم عقل

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

بی خیالی طی کنید 

خودشون برمیگردن

داداشتم اگه از این وضعیت ناراحت بود خودش زنگ میزد یا حداقل یه سر میزد

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن
2714
مگه داداشت بچه است که یکی دیگه براش تعیین تکلیف کنه😐😐😐

زنش خیلی بلده مث موم گرفتتش ازمون حتی دگ نمیبینیمش

حالام فقط دگ بامادرزنش میزن و میان

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

داداشت زنشو داره 

اگه بخاطر حرف زنش روی شما خط کشیده یقین داشته باش تنها نیست ناراحتم نیست اون زنشو داره 

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
داداشت زنشو داره ولش کن بذارید زندگیشو بکنه

نمیشه که

اگه خدایی نکرده شوهر شما نذاره خانوادتونو ببینید، خانوادتون ناراحت نمیشن؟! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706