1464
1482

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484
1485

قبل اینکه بخوابی

به خدا بگو من دوس دارم اذان صبح بیدار بشم نذار وسوسه شیطان بهم غلبه خودت کمکم کن بیدارم کن

احتمال خیلی قوی ، دقیقا اذان سرحال بیدار  میشی

چپ چپ نگام نکن بوخودا من اون خاله سوسکه که فکر میکنی نیسدم  

آفرین به تو من نماز شب میخونم تا نماز صبح بعد میخوابم من نمیدونم کسی که نماز نمیخونه چه خوشی داره عاشقتم

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
1474

کار خیلی خوبی میکنی التماس دعا🙏🙏🌹🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                خواهم رسید به آنکه بایدبرسم💙💙♎♾️♑.            خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                       درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳

منم انگار یه قرن هست نخوندم اگه بخوام الانه بخونم مطمئن هستم یادم رفته بیشتر آیه ها تلفظ درستشون یادمه زمان دانش آموزی معلمون میگفت شبا که میخوابید دستتون رو بزنید به زمین بگید منم برای مناجات با خدا بیدار کن البته فکر کنم یه آیه هم گفت .....یه همچین چیزی 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁
1508