2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مرسی ، چه عجب ،یه چیز جدید گفتی تا یاد بگیرم ، ممنون  میشه یه کم توضیح بدی چه جوری باید با One ...

OneDrive یک سرویس میزبانی فایل در فضای ابری کمپانی مایکروسافت که کار خاصی هم نداره فقط باید یک اکانت مایکروسافت بسازی و بعدم به راحتی میتونی بری داخلش و عکس و ویدیو هاتو اپلود کنی و هر وقتم خواستی بیای سراغش و دوباره دانلودش کنی

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
OneDrive یک سرویس میزبانی فایل در فضای ابری کمپانی مایکروسافت که کار خاصی هم نداره فقط باید یک اکانت ...

پس باید شبیه همون iCloud  باشه که  5 گیگ رایگانه  میدونی  چقدر حجم رایگان داره؟ بیشتر از 5 گیگ؟

کار ریسکی انجام میدی

وای منم هارد اکسترنال داشتم واسه عکسا وفیلمام العان ورودی یو اس بی خراب شده نمیدونم چه کارکنم دار وندارمم تو هارده ریختم!

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
ن بابا چ ریسکی.اصلا از تو پوشه تلگرامم پاک کنم یا پاک کنه بالاخره تو پی ویامون هست دیگ .همم اینکه تل ...

اگه خوشحالی با این روش،  خب ادامه بده، 

من دنبال راه  حل دراز مدت هستم 

2706