2726
عنوان

بياين ببينيد شوهرم نصف شبي چي پرسيده😂جوابشو ميدونيد بگين😂😂✋🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه کنجکاوه دیگه واسش سوال پیش میاد    

داره آماده ام ميكنه واسه سوالاي بچم😐😐

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728
به احتمال خیلی زیاد همین قصد رو داره    

واي يا خدا بچمون به شوهرم بره ديوونه ميشم،يعني تو بچگي يه سوالايي تو ذهن اين بشر ميگذشته الان كه ميگه هنگ ميكنم😬

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
واي يا خدا بچمون به شوهرم بره ديوونه ميشم،يعني تو بچگي يه سوالايي تو ذهن اين بشر ميگذشته الان كه ميگ ...

لابد بچه بوده مامان و باباش جواب سوالاشو نمیدادن الان میخواد تلافی شو در آره    بگو حالا چقد واست مهمه من چه میدونم مثلا گردن شتر مرغ رو از کجا میبرن مگه من قصابم ولله  چه جالب که موقع خواب هم یادش میفته خخخحخخ انشالله بچه تون دیگه به شوهرت نره وگرنه باید جواب دوتاییشونو بدی   

لابد بچه بوده مامان و باباش جواب سوالاشو نمیدادن الان میخواد تلافی شو در آره     بگو حالا ...

آره همونه😂😂😂خداكنه والا😂