1608
1609
عنوان

بياين ببينيد شوهرم نصف شبي چي پرسيده😂جوابشو ميدونيد بگين😂😂✋🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 52 پست
از بالا که اون زبون کوچبکه بیاد تو قسمت سرش بعد میبرن

ممنونم😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
کلا من دیدم وقتی ذبح میکنن گردن رو لمس میکنن ی برجستگی هست اونجا رو میبرن فک کنم اون سیب ادمه دیگ ...

والا نميدونم اين چه سواليه پرسيده آخه مرده بودم از خنده😂😂😂

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
مگه‌گوسفند و مرغ رو از پایینش سر میبرن که شتر مرغ رو از پایین ببرن ؟؟

والا نميدونم بعضي وقتا يه سوالايي ميپرسه هنگ ميكنم😂😂😂😂

دوستان گلم سلام🌸 ما بهترین برنج هارو برایه فروش داریم خیلی خیلی خوش عطره و خیلی خوش طعم از خوردنش ...

اسم برنج چیه واسه کدوم منطقه؟

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
1432
فک کنم از وسط🤔

بيشتريا ميگن از بالا😬😬

1403
خب راست گفته دیگه بنده خدا من تا حالا بهش فکر نکرده بودم    

اگه بدوني چه سوالايي ميپرسه بعضي وقتا😂😂😂😬

سیب آدم شتر مرغ😕🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1611