1507
1482

سلام

داشتيم راجع به گوشت بوقلمون و شترمرغ و اينا حرف ميزديم يهو برگشت گفت سحر؟؟

شترمرغو گردنشو از بالا ميبرن يا پايين؟؟😂😂😂😐😐😐✋🏻

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️

دوستان گلم سلام🌸

ما بهترین برنج هارو برایه فروش داریم خیلی خیلی خوش عطره و خیلی خوش طعم از خوردنش سیر نمیشید😍😋😋😋

حتی بدون خورشت هم میشه خورد 

برنحش ایرانیه درجه یک هستش 👌👌👌

قیمتشم ۲۲تومن خیلی بهتر از برنج شماله 

ب سراسر ایرانم ارسال میکنیم 

اگر دوس نداشتید میتونید پس بفرستید 😍

بهترین برنج ایرانی خواستید در خدمتم دوستان ارسال ب سراسر ایران

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473
هم از بالا هم پايين😝

😂😂😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                     وزن اولم ٧٦ وزن الان ٧٣،هدف اولم👈٧٠،هدف دومم👈٦٥،هدف سومم 👈٦٠ ،هدف نهايي58❤️
1432

از بالا که اون زبون کوچبکه بیاد تو قسمت سرش بعد میبرن

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)
😐😐

😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وسط😂

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1474
از وسط 😊

متشكرم😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم سلام🌸 ما بهترین برنج هارو برایه فروش داریم خیلی خیلی خوش عطره و خیلی خوش طعم از خوردنش ...

سلام ،کجایی هستین

دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
دوستان گلم سلام🌸 ما بهترین برنج هارو برایه فروش داریم خیلی خیلی خوش عطره و خیلی خوش طعم از خوردنش ...

بهتر از برنج شمال برنج نداریم😒

خداجونم ممنونم ک قراراین ماه مامان شقایقه ی نی نی سالم وخوشکل بشم😍🙈💚 

نميدونم حالا ب نظرتون شتر رو از بالا ميبرن يا پايين؟؟؟😶😶😶😶

روزى عاشق شدم عاشق كسى ك فكر ميكردم مرد هست و ميشه بهش تكيه كرد خودشو خيلى خوب نشون داد اونقدر خوب ك بخاطرش جلو خانوادم وايسادم تو نامزدى پى ب قسمتى از بديهاش بردم و خواستم جداشم اما خانوادم گفتن ما چندسال ابرومونو گذاشتيم پاى نامزديتون بهم نزن برو سر زندگيت خوب ميشه!! رفتم سرزندگيم تقريبا يكسال اول خوب بود اما از سال دوم نشون داد مرد نيست تكيه گاه نيست منم مجبور شدم ب سوختن و ساختن چون نه خانوادم پشتم هستن واسه طلاق و نه شوهرم طلاقم ميده!!تا الان همه فقط خنده هاى مصنوعيمو ديدن و حسرت خوردن حسرت يه خوشبختى پلاستيكى نذاشتم كسى بفهمه چى ميكشم اما يه روز شوهرم افسار پاره كرد جلوى خانوادم لهم كرد باهام بدرفتارى كرد ب حديكه همه فهميدن من چقدر بدبختم و الان تنها بك حرف خواهرم تو گوشمه ك گفت گيتا خيلى ناراحتتم شوهرت خودراى هست و تو هم بايد اطاعت كنى ازش گفت خداصبرت بده!!!! دلم شكست خواهرا اينقدر گريه كردم ك چشمام ميسوزه و ديگه نميتونم باز نگهشون دارم اومدم بگم تصميم ب خودكشى دارم زندگيم ب اخر رسيده اما جراتشو هنوز ندارم اگر الان امضامو خوندين التماستون ميكنم واسم دعاكنين يا دلم اروم بگيره و ابروى رفتم برگرده يا جرات خودكشى رو خدابهم بده تنها ارزوم مرگ خودم و شوهرمه!!😔😔😔😔😔
1508