2737
2734

ینی مایی که شهر بومی انتخاب نکردیم هیچی؟🤕

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه ی چی آزمون استخدامی میدید؟بچه ها آزمون استخدامی بهورزدر سال ۹۸یا۹۹وجود داره؟

🧡 من از اعضای بامداد خمارم😍قد ۱۷۴ وزن اولیه ۸۲ وزن هدف تا عید انشالله 💃💣💣💣💣 ۷۰💣💣💣💣🧡
2738
من دقیق نمیدونم اما بنظرم خیلی خوبه هر استان جوان های خودش میرن سرکار اما باید با برنامه باشه نه یکم ...

شهر ما استحدام نداشت مجبور شدم شهرهای دیگه رو بزنم.ولی با بی فکری  مسؤلین...

میخواستن تعداد زیادی ثبت نام کنن پولشونو بخورن بعد دوباره بومی گزینی رو تصویب کنن 

شب تاریک و ره باریک و ما مست، قدح از دست ما افتاد و نشکست/نگهدارنده اش نیکو نگه داشت، وگرنه صد قدح نفتاده بشکست...
2706