2733
2734

من یه اخلاق بدی دارم اشتباهات کوچیکم نمیبخشم چه برسه بزرگ😑

فهمیدی به منم یاد بده

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به راحتی ،چون ما رو در مسیر درست زندگی قرار میدن

دیکته ی نوشته نشده غلط نداره

اشتباهات قسمتی از مسیر رشد عقلی و روحی ما هستن 

بهشون به چشم تجربه و فرصت نگاه کن 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2728
به راحتی ،چون ما رو در مسیر درست زندگی قرار میدن دیکته ی نوشته نشده غلط نداره اشتباهات قسمتی از مس ...

اخه این اشتباه من باعث شد سال های جوونیم هدر بده... و الان ۳۴ سالمه و منو خیلی از زندگی عقب انداخته ولی ناراحتی  اینکه خودم مقصرم داره منو از پا در میاره

اگه خطا بزرگ باشه دائما تو ذهن آدم تکرار میشه به نظرم فقط مشغولیت ذهنی و گذرزمان تا حدودی کمرنگش می کنه ولی بازم هست

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست
2738
اخه این اشتباه من باعث شد سال های جوونیم هدر بده... و الان ۳۴ سالمه و منو خیلی از زندگی عقب انداخته ...

اشتباه اینه که بخوای عمرتو هدر بدی به فکر و خیال و غصه خوردن ....۳۴ اصلا سن زیادی نیست 

حنبه مثبتش رو ببین که از اشتباه اومدی بیرون و سال های طولانی در مسیر غلط به حرکت ادامه ندادی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
اشتباه اینه که بخوای عمرتو هدر بدی به فکر و خیال و غصه خوردن ....۳۴ اصلا سن زیادی نیست  حنبه م ...

اره مرسی ... درست میگید... خیلی در تلاشم که افکار منفی ام تاثیری تو عملکردم نذاره...

اگه خطا بزرگ باشه دائما تو ذهن آدم تکرار میشه به نظرم فقط مشغولیت ذهنی و گذرزمان تا حدودی کمرنگش می ...

درسته کاملا ولی به نظرم انسان باید بتونه به افکار منفی اش غلبه کنه و کنترلشون کنه...

درسته کاملا ولی به نظرم انسان باید بتونه به افکار منفی اش غلبه کنه و کنترلشون کنه...

سخته به خدا ، مگه یه دفعه بی خیال بشی 

برای من پیش اومده بعد ازدواجم پشیمون شدم یه دفعه گفتم حالا مگه با شوهر کردن من دنیا به آخر رسیده همین که هست منم زندگی خودم رو می کنم می رم کلاس ورزش ، نقاشی می کشم با دوستام می گردم 

واقعا بهتر تونستم کنار بیام 

هرچند وقتی مشکل روز و شب جلوی چشمت باشه سخت می شه نا دیده اش گرفت

عشق حقیقی‌ و‌ دوستان وفادار ،دوگنجی‌ که‌ یافتنشان‌ دشواراست