2733
2734

ونوستات رو میگن با نهار یا شام بخوری،،چربیش رو دفع میکنه

میخوام ببینم چربی هر وعده غذایی رو فقط دفع میکنه؟؟یا کلا چربی اضافی بدن هم دفع میکنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نخور عوارض داره دوست چند ماه خورد کثیف کاریاشو به جون خرید لاغر نشد به جاش معده و روده ش تحریک شده بود

برو باشگاه غذاتو کم کن 

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
ببخشیدمنظورتون از کثیف کاری چیه؟؟

نشسته بودیم رو تخت داشتیم میخندیدم پا شد بره دیدم ملحفه زیرش کثیف شده دفع چربی به طرز چندش آور

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑