2726
عنوان

دوستان دختردار یا عاشق عروسک روسی لطفا تشریف میارید؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی خوشگله آموزشم میدی؟ من وضع مالیم خرابه نمیتونم بخرمش ولی دوست دارم یادش بگیرم

آره عزیزم یه سری فیلم آموزشی کامل صفرتا صد درست کردم با توضیحات کامل کامل.. همین لباس عروسک ولی رنگ توسی رنگ.. تضمین هن میکنم که کامل یاد میگیرید چون چندین روز برای آموزش وقت گذاشتم که چیزی از قلم نیفته... قیمت کل فیلما باهم که صفر تا صد یه عروسکه توی عکسه 80 تومنه عزیزم... بعدش میتونی کسب درامدم کنی

زدم عزیزم ولی توی پیج فعلا کسی زیاد فالوور ندارم زیاد اینکارارو بلد نیستم و فعالیت نمیکنم تو فضای مج ...

اه بهتره که من داداشم از تو پیج پیدا کرد واسه دوس دخترش درست کرد شبیه عکسش واسم فرستاد خیلی بانمک شده بود واسه همین

منم دوس دارم واسه خودم درست کنم 

I'd walk straight through the bullet😏
چشماشو با چی درست کردین؟ ؟ ایا سرش جداست از بدن؟ ؟ ؟ اخرش چقد میدین؟ ؟ 

چشماش با یه حالت مروارید نصفه مشکیه... اگر بخواد میتونم درش بیارم با رنگ اکرولیک یا چرم بزارم سلیقه ایه.. سرش از بدن جداست و کاملا میچرخه... قیمتش هم اگر بخواین 170 هم میدم ولی واقعا کمتر نمیتونم عزیز شرمنده... خیلی خرج برداشت و زحمت😔❤️💕

2706