2733
2734
عنوان

بیایدنظربدیداروم شم

150 بازدید | 6 پست

هفته قبل استادمون یه متن درموردبچه هاگفته بودبنویسیدامروزسرکلاس اصن فکرش نمیکردم بگه بیایدبخونیدفک میکردم خودش میخونه اولین دخترصدام زدمنم خیلیییی استرس گرفتم رفتم اول بارمم بودبدون اینکه قبلش تمرین کرده باشم اخه نگفته بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای استرس گرفتم

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
2731