2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برنج رو با مقداری اب بزار بپزه خوب که پخت و له شد شیر رو اضافه کن بزار جا بیفته.اگه با نمک میخوری نمک اضافه کن اگه با شکر میخوری شکر

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

شیر بجوشون برنجتم با شیر خیس کن بهتره بعد مخلوط کن باهم بذار بپزه ی کمم نمک بزن تا جا بیافته

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2738

بستگی به تعداد داره اگه دو نفرید ۶تا قاشق برنج رو خیس کن ۱ساعت یا اگه عجله داری همون موقع بزار با شیر بپزه اگه شیرت کمه با آب بپزه خوب که ۱ساعت پخت و برنج له له شد و ۱لیوان شیر بریز و هم بزن که قوام بیاد ۱قاشق سرخالی اردم تفت بده و باشیر کم رقیق کن و بزن که غلیظ شه اگه داری یه قاشق خامه هم تا خاموش کردی حل کن توش عالی میشه

خورده برنجت دوبزارچندساعت خیس بخوره،بعد ابش روعوض کن اب ب اندازه ای بپزه وله بشه بریزروش وقته خوب پخته شد وله شدوآبش کشیده شدشیر،گلاب هل بریزروش بزارخوب جابیفته من ب اندازه یه کوچولونمک میزنم ک ازبی مزه ای دربیادمن بدون شکرمیخورم شوهرم برای خودش شکرمیریزه روش،اگه شیربرنج شیرین میخورین میتونی موقع پخت نبات بریزی توش تاحل وخوشمزه بشه