1676
1605

۲۰ و ۴۵ ش ۳

بوی ویروس بوی سیل بوی ماسک رنگی  بوی تند آب و الکل وسط سفره عید با اینا زمستونو سر میکنم 😐اگه نیمه گور به گور شده من تو همین مبتلایان کرونا فوت شده باشه چی ؟! 😢 خدایا من همسر آینده گور به گور شدمو از خودت میخوام 😢😭😭😭 سینگل ب گور نشیم صلبات😝😂متاسفانه ما دهه ۷۰ ایا نسلی هستیم که هنوز نرسیده به پنجاه فشار اومد به چن جا 😐

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
متوجه نشدم گلم 😐😐

شبکه ۳رومیگه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1668

تاپیکا ستایش تموم شد لیسانسه ها شروع شد

تو متفاوتی        ..........              چون   .........        من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁 هرکس کله پاچه دوست نداره با من حرف نزنه 😒😉😋
🤪🤪🤪

والا😐

استیکرت باز نشد برام

تو متفاوتی        ..........              چون   .........        من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁 هرکس کله پاچه دوست نداره با من حرف نزنه 😒😉😋
متوجه نشدم گلم 😐😐

ی ربع ب نه

شبکه ۳

بوی ویروس بوی سیل بوی ماسک رنگی  بوی تند آب و الکل وسط سفره عید با اینا زمستونو سر میکنم 😐اگه نیمه گور به گور شده من تو همین مبتلایان کرونا فوت شده باشه چی ؟! 😢 خدایا من همسر آینده گور به گور شدمو از خودت میخوام 😢😭😭😭 سینگل ب گور نشیم صلبات😝😂متاسفانه ما دهه ۷۰ ایا نسلی هستیم که هنوز نرسیده به پنجاه فشار اومد به چن جا 😐
ثابت کردی شیرازی هستی😂

😂😂😂

1651