2726
عنوان

تموم ذکرا وایاتی ک برهردردی دواهستن

5095 بازدید | 172 پست

بسمه تعالی ختم مشگل گشایی: برای برآورده شدن هر حاجتی این ذکرها را بگویید بر آورده می شود انشاالله طلبکار: 360 مرتبه یاحی و یا قیوم ملک و وکالت: 360 مرتبه یا فرج زیارت بزرک :360 مرتبه یا ماشاالله رفع بیکاری: 360 مرتبه یا الله رفع تهمت: 360 مرتبه یا الله اعلم انتقال و جابه جایی: 360 مرتبه یا رب زراعت کاری: 360 مرتبه صلوات ازدواج جوانان: 360 مرتبه یا رئوف و یا رحیم قبولی دانشگاه: 360 مرتبه یا جواد الائمه بچه دار شدن: 360 مرتبه توحید وسعت رزق: 360 مرتبه اناانزلنا خانه دار شدن: 360 مرتبه یا کریم ادای قرض: 360 مرتبه اناانزلنا مسافرت رفتن: 360 مرتبه فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین آشنا شدن با قرآن: 360 مرتبه یا نور و یا قدوس به راه راست آمدن جوانان: 360 مرتبه ایاک نعبد و ایاک نستعین کمبود و کم حوصلگی: 360 مرتبه یا محمد،علی،فاطمه،حسن و حسین رفع اضطراب: 360 مرتبه لاحول و لاقوه الا بالله بیرون آمدن از خانه: توکلت علی الله برکت پول و غذا: 360 مرتبه الذی احسن الحسنی برکت کشاورزی: 360 مرتبه یارب العالمین گره در کار آقایان: 360 مرتبه یا جواد الائمه پیدا شدن اشیاء گمشده: 360 مرتبه نور الله ناظر رفع ناتوانی: 360 مرتبه یا علی مدد رفع کینه و کدورت: 360 مرتبه بسم الله النور رفع فقر: 360 مرتبه اناانزلنا شیرین شدن زندگی : 360 مرتبه یا عزیز زهرا دفع دعوای خانوادگی: 360 مرتبه یا محمد و یا علی شفای مریض:360 مرتبه یا من اسمه دوا و ذکره شفا رفع وسوسه:360 مرتبه اعوذ بالله من الشیطان الرجیم کارگشایی: 7 مرتبه آیت الکرسی،توحید، مزمل و صلوات دفع اعتیاد: 360 مرتبه بسم الله الرحمان الرحیم مریض بد حال:360 مرتبه یا سریع الرضا دفع چشم زخم: 360 مرتبه لاحول و لا قوه الا بالله،حمد، وان یکاد و آیت الکرسی جوانهای عازم سربازی: 360 مرتبه ایاک نعبد وایاک نستعین دور شدن دشمن: 360 مرتبه واکفنی شر الجن و الانس من اعدائی آزادی زندانیان: یا باب الحوائج یا موسی ابن جعفر حصار خانه و زندگی: 360 مرتبه الله،توحید و یس.

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

برای پیدا شدن گم شده حتی اگر انسان هم باشد این ذکر را زیاد بگویید: «أصْبَحْتُ فی أمانِ اللهِ. أمْسَیْتُ فی جِوارِ اللهِ» ✔درزندگیت موفق نیستی؟ بگو: وَمَا تَوْفِیقِی إِلاَّ بِاللّهِ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَإِلَیْهِ أُنِیبُ سوره هود ایه ۸۸ ✔خوشحال نیستی؟ همیشه بگو: حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ» سوره ال عمران ایه ۱۷۳ ✔ازدنیاخسته ای؟ بگو: َاَللّهم اجْعَل هَمّی الآخِرَة ✔نمازهایت را به موقع ومداوم نمیخوانی؟ همیشه بگو:  رَبِّ اجْعَلْنِی مُقِیمَ الصَّلاَةِ وَمِن ذُرِّیَّتِی رَبَّنَا وَتَقَبَّلْ دُعَاء سوره ابراهیم ایه ۴۰ ✔میخواهی ازدواج کنی؟ بگو: «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» سوره انبیا ایه ۸۹ ✔تنهایی؟ همیشه بگو: وَاجْعَل لِّی مِن لَّدُنکَ سُلْطَانًا نَّصِیرًا  سوره اسرا ایه ۸۰ ✔خوشحالی؟ همیشه بگو: الْحَمْدُلِلَّهِ رَبِّ الْعالَمینَ اَلْحَمْدُ لِلّهِ حَمْداً کَثیراً ✔درکارهایت سختی میبینی؟ بگو: َ رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی  سوره طه ایه ۲۵ و۲۶ ✔دوست داری آرزویت برآورده شود؟همیشه بگو: اَستَغْفِراللّه و اَتوبُ اِلَیه ✔تو دلت ازدست کسی ناراحتی؟بگو:  اللّهم اجْعَلنی مِن َالْکَاظِمِینَ الْغَیْظَ وَالْعَافِینَ عَنِ النَّاسِ  سوره ال عمران ایه ۱۳۴ ✔میخواهی دایم قرآن بخونی؟بگو: اللّهم اجْعَل القُرانَ رَبیعَ قَلبی و نورَ صَدْری ✔خونه ای دربهشت میخواهی؟ بگو: قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ اللَّهُ الصَّمَدُ لَمْ یَلِدْ وَلَمْ یُولد وَلَمْ یَکُن لَّهُ کُفُوًا أَحَدٌ ✔میخواهی غیبت نکنی؟بگو: اللّهم اجْعَل کِتابی فی عِلیّین وَاحْفِظ لِسانی عَنِ العالَمین ✔می خواهی خانه ات پر از گنج شود؟ بگو : سُبحانَ اللّه و بِحَمْدِه و سُبحانَ اللّه العَظیم ✍به نقل از ایت الله بهجت

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

احسنت

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برای بخت و ازدواج هم اگه دعا داری بزار ممنون

برای ازدواج
هم 40روز سوره احزاب رو بخونین.
نماز جعفرطیار ردخورنداره.
ایه 29سوره فاطر روبعدازنماز چنددددین مرتبه مثلااندازه ی دورتسبیح کامل بگین وب ی لیوان اب بدمین وبااون صورتتونو بشورین.
سوره احزاب روبنویسین رو ی کاعذ اون روتوی ی کوزه درتنگ بذارین وبذارین ی گوشه تاریک ازخونه ودیگه سمتش نرین.کوزه نداشتین توبطری اب بندازین وباربزارین ی گوشه تاریک ودیگه سمتش نرین ودستش نزنین.
ذکریالطیف 129بار

استارتر جان، امیدوارم انرژی مثبت اینکارتو تو زندگی ببینی.برای درد دندون چیزی هست؟؟ ممنون میشم.

دستتونوبذارین روی دندون وس مرتبه بخونین اَللهُ اَللهُ رَبّی حَقّا، لا اُشرِکُ بِه شَیئاً، اَللّهُمَّ اَنتَ لَها وَ لِکُلِّ عَظیمَهٍ، فَفَرِّجها عَنّی.

یا70مرتبه حمد بخونین.

یادست بذارین رودندونتون وس مرتبه بخونینبِسْمِ اللهِ وَبِاللهِ أَسْأَلُکَ بِعِزَّتِکَ وَجَلاَلِکَ وَقُدْرَتِکَ عَلَى کُلِّ شَیءٍ فَإِنَّ مَرْیمَ لَمْ تَلِدْ غَیرَ عِیسَى رُوحِکَ وَکَلِمَتِکَ أَنْ تَکْشِفَ مَا تَلْقَى فَاطِمَهُ بِنْتُ خَدِیجَهَ مِنَ الضِّرْسِ کُلِّهِ

برای رسیدن به مراد دلم چی؟؟

مرادمالی؟محبت زن وشوهری؟خونه دارشدن؟بچه دارشدن؟زیارت

مرادمالی؟محبت زن وشوهری؟خونه دارشدن؟بچه دارشدن؟زیارت

نه مراد دل

عاشق کسی ام که میخوام باهاش یه زندگی با عشق و پیرو اهل بیت بسازم 

چه کنم؟

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 
2706