2726

تو هنوز تو قلب منی

من ازت رها نشدم

مگه میشه که من یه نفس

بگیرمت از وجود خودم

مگه میشه به هم نرسیم

من ازین فکر خسته شدم

مگه میشه نباشی و من ادامه ندم به عذاب خودم

تو همونی که نبودن با تو یک نفس توی هر لحظه هراس منه

بچه ها اصلا نمیتونم به کس دیگه جز اون فکر کنم

بخدا بحث عشق و عاشقی یه طرف

اینکه باهاش احساس دیگه ای داشتم یه طرف دیگه

من تا این سن حتی با همسرسابقم هم مثل اون احساس امنیت و آرامش نمیکردم

دغدغه ها نگاه به زندگی ها عین هم

هر کی بهم پیشنهاد میشه بدم میاد ازشون هیچکدومشون قد اون منو نمیفهمن

برام دعا کنید توروخدا😞😔🌷

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو

عزیزم

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همون اقا که باهاش در ارتباط بودی و رمز اینیستاشو داده بود؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
همون اقا که باهاش در ارتباط بودی و رمز اینیستاشو داده بود؟

آره آره

از کجا یادته منو آفرین😭

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
آره آره از کجا یادته منو آفرین😭

همیشه یادتم میام تاپیکاتو میخونم فک میکردم همه چی خوبه باهاش😭😭😭

پس در ارتباط نیستین؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
همیشه یادتم میام تاپیکاتو میخونم فک میکردم همه چی خوبه باهاش😭😭😭 پس در ارتباط نیستین؟

عزیزدلممم

چه خوبه یکی‌ حتی تو مجازی یاد آدم باشه

نه😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

همیشه یادتم میام تاپیکاتو میخونم فک میکردم همه چی خوبه باهاش😭😭😭 پس در ارتباط نیستین؟

همه چی خوب بود باهاش

ولی.....

عزیزدلممم چه خوبه یکی‌ حتی تو مجازی یاد آدم باشه نه😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

اون که میگف مامانشو راضی میکنه؟؟؟

فقط بخاطر اینکه میگف تنهایی شبا بیرون نباش و فلان کات شدین؟

اون که میگف مامانشو راضی میکنه؟؟؟ فقط بخاطر اینکه میگف تنهایی شبا بیرون نباش و فلان کات شدین؟

نتونست راضی کنه

چند بار تموم کردیم دوباره پیام داد گفت نمیتونه بهم فکر نکنه

آروم آروم هر دفعه با مادرش مطرح کرد و واکنش بدی گرفت

این رفت و برگشت ها هر دومون رو اذیت میکرد

دیگه بار آخر😢😢😢😢😢

نه بابا به خاطر اون نشد

منم نشستم با خودم دیدم راست میگه دیگه

اگر کاری داشته باشم که خب اونم مشکلی نداره ولی چرا بیخود باید تنهایی شب بیرون باشم

منم صد در صد ازون میخوام در مورد یه سری مسائل تغییر کنه پس نمیشه منم اینهمه بی انعطاف بمونم

نتونست راضی کنه چند بار تموم کردیم دوباره پیام داد گفت نمیتونه بهم فکر نکنه آروم آروم هر دفعه با م ...

آخیییی لعنت به مامانش اخه چی میخواس از جون شما😔

بمیرم 😔

آخیییی لعنت به مامانش اخه چی میخواس از جون شما😔 بمیرم 😔

خدا نکنه مهربونم😔