2726
عنوان

قلبم میگیره الانم از همیشه بیشتر😞☹😢

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 49 پست
عزیزم  اشکال نداره .. دنیا کثیفه ..منم شوهرم فوت شده😔.. دوهفته دیگ تازه چهلمشه ..  منم ...

وای ریحانه 😭بمیرم واسه دلت آجی

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔😔😔چی بگم جوری ک من از دسش دادم .. خیلی بد بود  هعی زندگی .

تصادف کرد؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2728
عزیزم  اشکال نداره .. دنیا کثیفه ..منم شوهرم فوت شده😔.. دوهفته دیگ تازه چهلمشه ..  منم ...

وای عزیز دلم

چرااا؟

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
چه قد وقت عقد بودی؟

۹ ماه

آغوش تو این برکه رو میبره تا دریا شدن/تو ماه تر میشی و باز تکرار میشه مَدِ من/بیا دوباره گم کنیم ساعت و روز و هفته رو/بیا با هم سفر کنیم جاده های نرفته رو
اره ..الان شده همش خاطره .. بیمارستان .. یاد چشای سبزش وقتی از اب اوردنش ..😔داغونم

عزیزم حتما برو پیش مشاور 

اگه وضع مالیتون خوبه بیشتر بگرد تنها نمون میدونم دردی درمان نمیکنه ولی حالمت یک درصدم که شده بهتر میشه

نه  ماه عسل .. شمال ..دریای لعنتی .ـ

وای عزیزم😭😭😭

الهی 

روحش قرین رحمت

خدا بهت صبر بده

دیگ .. سخته  تو حداقل از شوهرت متنفری .. من نهایت عشق رو باهم داشتیم  شبش بهم گفت سه ما ...

عزیزم

واسه شنا رفته بود قسمت آقایون

یا تو هم کنارش بود

خدا این فرهنگ رو هدایت کنه  واسه همین چیزهاست زنها میسوزن ومیسازن و زندگی و جوونیشون به باد می ...

بهم گفت ببخش که هر چی تلاش میکنم زورم به تفکرات مادرم نمیرسه😭😭😭

نمیدونم چی شد گفتم مادرت راضی نیست

گفت اینهمه نگو مادرت راضی نیست

اون تو رو ندیده

اگر ببینه میفهمه اگر ببینه دیگه اینطوری نمیگه دیگه اینطوری فکر نمیکنه

ولی خب دیگه فرصت به دیدن و ... نرسید شاید غرورمم هیچوقت اجازه نمیداد مستقیم خودم برم منو ببینه 

2706