1676
1605

بچه خا پیرو پست قبلی که اشتباه تایپی داشت ومتوجه نشدید..زنداداشم گفت دختره از خودش خبر نداره براش طلا میخرن..

یعنی چی😕؟نفهمیدم منظورشو

کرونا به زلزله میگه : تو بیارشون بیرون من میگیرمشون میدم سیل ببرشون                                                                                                                                                          🍃🍃🍃                             قفلی زدم رو این قشنگه دان کنید😶   هرجوری باشی از چشم من قشنگی والا   والا والا والا ،خاطرخواه باشی دستت ،زیر سنگه والا ، والا والا والا                       «آنچه هستید»شما را بهترمعرفی میکند تاآن چه   میگویید ... 

خوب حالا گفت شما اهمیت نده😕والا چه اهمیتی میدین به اون چه

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677
ینی دختره عرضه نداره خشتکشو بالا بکشه ولی شوهرش براش مایه میزاره عایا ?!منظور این است?!?!

الان گرفتیم چی شد قشنگ .خخخخ

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
1668

وای انقدر سوسول نباش حالا اون یه چیزی گفت

تو چرا انقدر بزرگش میکنی 

بخوای انقدر حساس باشی، چون سوژه تو‌ زندگی زیاده از پا درمیای که

ناشکری میکنیا 

برات طلا میخرن سوپرایزت میکنن دیگه چی می خوای 🤣

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.
تو هم عایا؟؟؟؟😂😂😂

خداییش منو با طلا سوپرایز کنن تا یه سال رو‌ابرهام و دیگه ما رمیت ای جمیلا

جز زیبایی چیزی نخواهم دید 😬

میام نی نی سایت میبینم تنها نیستم همه مثل هم هستیم. مشکلات و مسائل مشابه. آروم میشم.