1464
1482
عنوان

عجب هنرمندیم من😀😀+عکس

1456 بازدید | 41 پست

خسته شدم😭😭

واسه پسرم درستیدم ببره مهد😆

نزنین  تو برجکم😀

😆اوضاع مملکت جوری شده که شب جمعه ها اموات واسه شادی ما فاتحه میخونن😂😂😂😂😂😔😂😂

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

خوب شده افرين

من بچه دارم بشم فقط ميتونم بهش رياضي و زبان ياد بدم

كاراي هنري صفرر

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1485

بزار خودش درست کنه مامان مهربون

دنیا دار مکافاته اما سعی کنیم غمامونو و غصه هامونو پخش نکنیم نزاریم رو دل دیگران غمامونو نگه دارم برا ی خودمون و شادی رو به دیگران هدیه بدیم چرا وقتی به دوستمون برسیم سریع ناله کنیم ؟میدونم سخته میدونم یه جایی باید تخلیه شیم اما یه اصل اساسی هست که میگن شادی ببخش تا شادی ببینی   اگه میدونی چه قدر برای یه نفر عزیزی پس این بار سنگینو از رو دلش بردار غمت غصت رنجت براش سنگینه عین من 😔برام سخته اما باشادی میخوام غصه و غمم رو بزارم رو دل خودم اخ که چه قدر سنگینه😑خدایا منو ببخش که غمم رو گزاشتم رو دل عزیزام ببخش که از غصه هام گفتم🙂از این به بعد نگهش میدارم واسه خودم خدایا تو باش رنجشو به جون میخرم                         دفتر خاطراتم ،دفتر اعتقادم شده یک دنیا زندگی ام                       روی صحبتم با همه نی نی سایتیا بود خصوصا دوستای خوبم که یک دنیا مدیونشونم ❤تنها کاری که ازم برمیاد اینه که برا ارامش و موفقیتتون دعا کنم همینو بس اما بدونین از ته دلم واستون دعا میکنم به مراد دلتون برسید خواهرای نی نی سایتیم اگه امضامو خوندید برا حل مشکل همه مشکل دارا و اینکه همه به حاجتشون برسن دعا کنید و صلوات بفرستید 🙏ان شاءالله خدا به دلای مهربونتون ارامش بده              
1476

اخیییییی

منم اینو برای دختر همسایه کشیدم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو هفته #اینترنت قطع شده بود، دیوونه شده بودیم هزیون میگفتیم،اونوقت عکس کلبه جنگلی میزارین استوری میگین حاضرین شیش ماه بدون اینترنت اینجا زندگی کنین؟؟؟😳😳😳  اره ارواح عمتون😒😒😒😒
1508