2737
2734

بنظرتون میشه به فرشته محبوبیت هم نامه نوشت ک همه دوست داشته باشن وباهات خوب باشن؟ چی بایدبنویسی

باید دقیق بنویسی و ارزش بندی کنی

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میشه واسه منم توضیح بدی خیلی جالبه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738

برای اینکه کسی رابطه اش با شما بهتر بشه باید نامه به الویت درونش بنویسین که توی یکی از تایپک هام هست بخونین و برای محبوب شدن کلی باید روی اعتماد به نفس کار کنین ک روزی ده ویژگی مثبت بنویسین یا چیزی یا کاری ک باعث میشه خوشحال یا به خودتون افتخار کنین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
میشه واسه منم توضیح بدی خیلی جالبه

واسه هرچیزی ک میخای میتونی به فرشته اون نامه بدی تاکمکت کنه دقیق نمیدونم چی بایدبنویسی فقط میدونم هرچیزی ی فرشته داره مثلافدشته ثروت فرشته عشق فرشته زناشویی و....

واسه هرچیزی ک میخای میتونی به فرشته اون نامه بدی تاکمکت کنه دقیق نمیدونم چی بایدبنویسی فقط میدونم هر ...

وای چه جالب😍

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
واسه هرچیزی ک میخای میتونی به فرشته اون نامه بدی تاکمکت کنه دقیق نمیدونم چی بایدبنویسی فقط میدونم هر ...

عزیزم شما قبلا امتحان کردی؟نامه نوشتی؟جواب داده واست؟

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
به چه فرشتع ای نامه بدم چی بنویسم

اسم دقیقشو نمیدونم اما شما همون فرشته محبوبیت رو هم بنویسی کار سازه 

تو نوشتن نامه نباید درد و دل کنی باید ارزش هات رو بر اساس الویت هات بنویسی یعنی اینکه شماره 1 باید مهمتر از شماره 2 باشه

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
اسم دقیقشو نمیدونم اما شما همون فرشته محبوبیت رو هم بنویسی کار سازه  تو نوشتن نامه نباید درد و ...

وای چه باحاله ذوق کردم😆😆

امسال سر سال تحویل هیچ دعایی نمیکنم فقط میخوام اینجوری زل بزنم به خدا😐هرجا منو دیدی زیارت قبول😎😎
عزیزم شما قبلا امتحان کردی؟نامه نوشتی؟جواب داده واست؟

من ب فرشته ی نفرنامه نوشتم یه کاری رو برام بکنه ک جواب داد.حالانمیدونم تصمیم خودش بود یابخاطرنامه من بود

2706