2703
2553

اومدم‌به نامزدم گفتم خوب میشه دوتایی میریم گفت نه اگه بشه خانوادمم میبرم واسه اونام یه هتل دیگه میگیرم منم پشت تلفن حرفی پیدا نکردم امااومدم تو پیام نوشتم دوست دارم همچین مسافرتیو دوتاییمون باشیم باخانوادت بعدعروسی میریم به نظرتون حرف بدی زدم اخه درجوابم چیزی نگفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ن درست گفتی

ما هم تنها رفتیم 

ولی واقعا دوره خسته کننده ای بود 

عین کلاس های دانشگاه 

اما از نظر سرویس دهی و صبحانه و نهار و شام خوب بود 

و البته برنامه حرم هم عالی بود 

ی روز هم مهمان رستوران حرم بودیم 

بقیه روزا صبح زود میبردن همایش و کلاس آموزشی 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2714

دو روز بود ولی برنامه هاشووووون عالی بود خیلی به یادموندنی هست 

اگر هم خانوادش رو بیاره توی اون هتلی که هستید نمیتونه براشون اتاق بگیره چون همه رو رزرو کردن برای دانشجوها

بعدم برنامه های پری براتون چیدن

ما دو روز بعد هم خودمون هتل گرفتیم موندیم و یه دل سیر زیارت رفتیم

کلاساشون واجبه؟شماکی و از کجاثبت نام کردین هدیه هم دادن بهتون؟

اره دیگه باید بدی 

من از دانشگاه سیستان ثبت نام کردم مال خیلی استان ها اونجا بودن

هدیه ی جلد قرآن ک مال حرم بود دادن

با ی چادر سفید ک هر جا می رفتیم باید سرمون بود 

و سی دی برنامه های دوره

شاید شما ک عقدی کلاس ها برات سودمند باشه 

من ۳ ماه از عروسیم میگدشت زیاد مباحثش ب دردم نمی خورد 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

حق داری عزیزم پای حرفت وایسا دهساله حسرت به دلم موند یه بستنی فروشی رو دوتایی بریم از اول مادرشم آورد بجز وقتایی که شهر مادرم اینا باشیم همیشه با هست دیشب بعد چندین ماه جایی نرفتن گفتیم بریم یه دوری بزنیم مادرشوهرم بعد یکهفته مسافرت برگشته بود خونش تا من بیام پایین دیدم اونم داره آماده میشه اومدیم تو ماشین اخمم رفت توهم میگه چرا ناراحت میشی مادرم میاد جواب ندادم😣

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706