2726

من هشت هفته و ۱ روزمه

فردا صبح سونوگرافی اول بارداریو قلب جنین دارم

فوق العاده استرس دارم دست خودم نیست😔 نگرانم قلب نداشته باشه پوچ باشه ۱۰۰۰ تا فکر دیگه

هی ساعت و نگاه میکنم حساب میکنم چقدر مونده تا ۹ صبح

نه خونریزی دارم نه لکه بینی

فقط درد سینه دارم و کمی تهوع بعضی وقتا درد زیر شکم

شماهایی که تجربه دارید میشه بگید آیا علامتی داره قلب نداشتن جنین؟

اخه تو این سایت انقدر در این مورد خوندم خیلی نگرانم کرده😢

❤أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا بیچاره اون بچه

از الان استرس چ برسه تا ۸ ماه دیگ

جمع کن خودتو مادر شدی مثلا😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728

این چیزارو نخون فقط استرست زیادتر میشه

نگران نباش تازه اول راهی واسه هرچیزی بخوای حرص و جوش بخوری پدرت در میاد

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
عزیزم اگه پوچ‌بود علایم غیرعادی داشتی بچت سالمه شک نکن

واقعا؟دو سه روزه پایین کمرم سمت چپ درد میکنه به نظرتون طبیعیه

ب خداتوکل کن.منم سمت چپ زیردلم درد میگرفت بعصیا میگفتن پسره.حالت تهوع هم برا بارداری واسترس زیادته.

استرس برا بچه خوب نیست.آروم باش قران بخون

اولش به آخرش فکرکن که مجبورنشی آخرش به اولش فکرکنی
وا بیچاره اون بچه از الان استرس چ برسه تا ۸ ماه دیگ جمع کن خودتو مادر شدی مثلا😁

اخه این سونوگرافی خیلی حساسه اکه خدایی نکرده قلب نباشه 😔

این چیزارو نخون فقط استرست زیادتر میشه نگران نباش تازه اول راهی واسه هرچیزی بخوای حرص و جوش بخوری پ ...

دقیقا احساس میکنم اگه این چیزارو نمیخوندم الان اصلا نمیدونستم فردا قراره بگن قلب بچه میزنه یا نه که بخوام انقد استرس داشته باشم

2706