2733
2734
عنوان

از بچه های داداشم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 63 پست
شوهر کن و برو  و خواهر شوهر بازی در نیار .

خدایی نکرده شما از این عروسها نیستید که؟

رفت و آمد هم یه حدی داره...هرکسی باید برای خودش یک زمان خصوصی و متعلق به خودش داشته باشه..انصاف نیست 

امید آخرین چیزیست که میمیرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر کن و برو  و خواهر شوهر بازی در نیار .😂😂😂

اتفاقا اصلا اهلش نیستم خیلیم رفتارم‌خوبه فقط خسته شدم احتیاج‌به استراحت دارم واقعا دیوانه شدم ،وقتی میریم خونه داداشم زن داداشم بزور کار میکنه با اینکه به فکرشیم و کم‌ میریم که اذیت نشه

2731
وای .

از صبح میومد تا وقت خواب خیلی شب ها هم خونه نمیرفت میپرسید ما رفتیم چی خوردین و کجا رفتین ؟ انگار مسابقه بود اگه میرفت عقب میموند .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
عمه جان دلت میاد؟؟؟خب حتما شماهارو خیلی دوست دارن و خونه مادربزرگشون راحتن دیگه

درسته این حقه همه بچه هاست اما زیاده روی کردن یعنی انقد اینجان که همه فکو فامیل مسخرمون میکنن

بچه ها عاشق خونه مامان بزرگ بابابززگاشونن من بچه بودم عشقم این بود برم خونه مادربزرگم بمونم چقد خوش می‌گذشت بهمون.

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

وای برا ماهم اینجوری طبقه بالان میبینی خوابشون نمی‌بره عروسیمون میاره میکوبونه رو سر مامانم میگه آه خوابمو خراب کرد داداش بی عقلمم هیچی نمیگه بیچاره مامانم شام و نهارم که مامانم میپزه کلا اونا عشق و حال میکنن و از نداشتن شعور و عقل فقط مامانم زجر میکشه متاسفانه کسی هم نمیزاره من بهشون چیزی بگم 

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
2738
منکه اون موقع ها همش موقع امتحاناتم میومدن خونمون میموندن یعنی با چ عذابی درس میخوندم😬 با هم تو یه ...

نه عزیزم جدا اما من برام جای تعجب داره زن‌داداشم پرستاره و اینکه چطوری با این‌همه خستگی انقد میاد ،و از این عصبانی میشم که داداشم دلش میخواد بره باشگاه خودش همه جا میره باشگاه تفریح‌اما این اجازرو به داداشم نمیده واس اینکه خونه اینو اون پلاس باشه

خوب خیلی راحت به مادرشون بگو بچه هارو کنترل کن هی نیان برن ما ارامش احتیاج داریم مامانت باید یه چیز ...

سر امتحانای دانشگام واقعا اذیت شدم و خیلی گند زدم به همه درسام

وای برا ماهم اینجوری طبقه بالان میبینی خوابشون نمی‌بره عروسیمون میاره میکوبونه رو سر مامانم میگه آه ...

کی جراتشو داره چیزی بگه والا من تا دهنمو باز میکنم مامانم منو میخوره

بچه ها عاشق خونه مامان بزرگ بابابززگاشونن من بچه بودم عشقم این بود برم خونه مادربزرگم بمونم چقد خوش ...

متاسفانه من تجربه نکردم ،ولی انقد متوجه هستم که حق با شماست اما الان خیلیا فک میکنن خواهرشوهر بازیو این حرفا اما باید درک داشته باشی هرروزتو جایی دیگه ای نگذرونی 

کی جراتشو داره چیزی بگه والا من تا دهنمو باز میکنم مامانم منو میخوره

آره آفرین دقیقا تازه من درس هم دارم دیشب از ساعت 2 تا 5 این بچه وق زده من صبح پا شدم رفتم مدرسه حرف بزنم بابام مامانم شوهرم همو کاری میکنن آروم بشینم سر جام دیوونه شدم خدایشش

تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
متاسفانه من تجربه نکردم ،ولی انقد متوجه هستم که حق با شماست اما الان خیلیا فک میکنن خواهرشوهر بازیو ...

من آخر هفته ها که مدرسه نداشتم میموندم تابستونا هم یه هفته گاهی دو هفته کامل میموندم. مادربزرگم خودش به مامانم اصرار میکرد بمونم خاله ها و دایی هامم عاشق ما بودن و از دستمون خسته نمیشدن البته ماهم شیطون بودیما ولی خیلی دوس داشتن پیششون باشیم اوناهم بچه بودن دوس داشتن پیش مادربزرگ پدربزرگ شون بمونن واسه همین مارو درک میکردن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706