1464
1411
عنوان

امروز دلم خیلی برا خودم سوخت .

777 بازدید | 95 پست

من چند  روزه ک پریودم .

تو این چند روز به شوهرم گفته بودم بیا بریم بیرون.اونم گفت باشه.‌بعدش گفت ک فردا بریم.‌

فرداش گفت امروز نمیرسم بذار  فردا بریم منم گفتم باشه. دیشب یکم بحثمون شد. و دیگه

تا اینکه  امروز گفت عصر بیا بریم شهر بگردیم. 

منم اماده شدم یه عالمه خودمو خوشگل کردم  و سوار ماشینش شدم و رفتیم . تو راه بودیم ک دراومد بحث دیشبمون رو کشید وسط و من هرچی گفتم بسه بیخیال  درمورد اون بحث صحبت نکن .‌ولی اخماشو کشید توهم و بدجوری دعواش میومد. 

من دستمو  گذاشتم رو دستشو گفتم بیخیاللل ولی دستمو کشید اونور. 

هستین بقیه شو بگم؟

برا جور شدن جهیزیه م و عروسیم  یه صلوات بفرستین😍ممنونممممم. 

خب

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشے به مرور میشے شبیه همون.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

هرچند ک تو بحثمون خودش هم مقصر بود. 

بعد از اینکه دستشو برداشت منم دیگه سکوت کردم و هیچی نگفتم.

تا اینکه در اومد گفت اینم بخاطره اینکه گفته بودم میبرمت بیرون اوردم. 

1484
1334

نمیدونم بحثتون در رابطه با چی بوده ولی اینقدر کینه ای بودن هم خوب نیست از هیمن چیزای کوچیک که رو هم تلنبار میشه یه دفعه چش باز میکنی میبینی یه عقده بزرگ تو دلت جا کرده ، 😣

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خیلی ناراحت بودم دلم میخاست گریه کنم .بغض کرده بودم  ولی خیلی عادی نشسته بودم و هیچی نمیگفتم. 

وفتی رسیدیم تو شهر . تو یپاده رو داشتیم راه میرفتیم انقدر ناراحت بودم ک اون از جلوم راه میرفت و من پشت سرش . 

در حالیکه ک همیشه دست همدیگه رو میگرفتیم . یا پیش هم راه میرفتیم.اون هی جلوتر میرفت و من هی دورتر میشدم

1403

شوهرتون از مسئله ای ناراحته 

و رو سرشما داره خالی میکنه

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشے به مرور میشے شبیه همون.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
1514