2733
2734

سال پیش یه آقا و خانم حدود ۶۵ یا ۶۸ ساله ای اومدن دفترم ماشینشونو بیمه کردن.

در حال صدور بیمه نامشون بودم همینطور که لا هم صحبت میکردیم متوجه شدم دخترشون ۳ ماهه رفته کانادا.

امروز موعد تمدید بیمه نامشون بود.

به شماره همراهشون زنگ زدم جواب ندادن.

حدود ۴۰ دقیقه بعد خانومه اومد دفترم و سیاه پوشیده بود.

بهش گفتم خانم فلانی بهتون زنگ زدم جواب ندادین.

گفت پیاده بودم حتما صدای گوشیمو نشنیدم.

گفت کاملا گیجم رفتم گلی خیابون کناری شمارو گشتم بعد یادم افتاده توی اون خیابون نیستین.

شمارتونم نداشتم.

گفتم شمارم روی بیمه نامه ها ثبت شده.

گفت از بس فکرم مشغوله اصلا ندیدم.

گفتم خیر باشه آقای فلانی کجاست.

گفت ۵ فروردین فوت کرده و زد زیر گریه.

گفت به قدری تنها شدم که خدا میدونه.

گفتم بغیر از دخترتون بچه دیگه ای ندارین؟

گفت چرا به پسر دارم که نزدیکمه ولی همه کسم همسرم بود.۴۰ سال باهاش زندگی کردم.

گفت توی این ۷ ماه همه کاری کردم ولی هیچی جاشو نه برام ذره ای پر کرد نه از دلتنگیش کم شد.

منم اشکم دراومد باهاش گریه کردم.

چقدر ناراحت شدم.

خیلی عاشق هم بودن.

دعا کنید طفلک روی ارامش رو ببینه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

انشالله آرامش بگیره....سخته مادر من۳۱ سالش بود با چهار بچه شوهرش فوت کرد.بدون هیچ پشتوانه ای....ازدواجم نکرد.....

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشالله آرامش بگیره....سخته مادر من۳۱ سالش بود با چهار بچه شوهرش فوت کرد.بدون هیچ پشتوانه ای....ازدو ...

مادر همسر منم همینطور.

اونم تنها خیلی سختی کشید برای بزرگ کردن بچه هاش

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
وای خیلی سخته خدا رحمتش کنه . منم امروز عکس بابامو روتخت بیمارستان دیدم الان دوساله فوت شده

خدا رحمتش کنه

مادر همسر منم همینطور. اونم تنها خیلی سختی کشید برای بزرگ کردن بچه هاش

پدربزرگ منم با هشت تا بچه چهل سال علی رغم اینکه همه گفتن زن نگرفت و بچه هاشو بزرگ کرد بااینکه درجوانی همسرش فوت کرد

2738