1507
1411

وقتی تند تند پشت سرهم پست میذاری میاد ک مطمین بشه ادمی و ربات نیستی 😁

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 

تاحالا واسم نیومده   

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد ندا آمد بر در خانه ام بیا، آنقدر بر در بکوب تا در به رویت وا کنم..         وقتی بر در خانه اش رسیدم هر چه گشتم در بسته ای ندیدم!!! هر چه بود باز بود.   گفتم خدایا برکدامین در بکوبم؟؟؟؟  ندا آمد:این را گفتم که بیایی وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را به روی تو نبستم!                         کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...                "مهربان خدایم دوستت دارم"🌷🌷❤

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

چیز خاصی نیس شماره رو بزن برامنم میاد گاهی اوقات

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگم 👶 به خونت 🤰خوش اومدی.... لحظه شماری میکنیم برای دیدن روی ماهت... 🤗
خارِ اطلاعات😁

ب جون خودت داشتم تگت میکردم بگم خوب جواب پس میدم استاد 😆😆😆😆

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1432
ااا😄😄😄😄

😎😎😎 آره 😁😁😁

میدونم چرا گاهی اوقات میاد؟؟

خانومابی زحمت تاپیک خانوما راهنمایی لطفأ گزارش میزنین؟؟ 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
1474
چشم

چشمت بی بلا عزیزم ممنون 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
1457