2733
2734
عنوان

بیماران دکتر رزاقی لطفا

214 بازدید | 11 پست

سلام ..عزیزای دل کسی نوبت دکت رزاقی نداره نخوادش یا  بخواد تاخیر بندازه تو نوبتش؟ 

من برای ۲۵ آذر ماه نوبت دارم .ولی به مشکل خوردم .باید زودتر برم 

اگه هستین لطف میکنین بهم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من برای 16 آذر نوبت دارم احتمالا نرم

عزیزم اگه مطمين هستین میشه من بجاتون برم؟؟ 

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کسی دیگه ای هم بود که زودتر نوبت داره  نمیخواد بره اطلاع بده ممنون

2731
عزیزم اگه مطمين هستین میشه من بجاتون برم؟؟ 

والا من اولین بارمه میخوام برم .یکی گفت بری برات ازمایش مینویسه میخوای همونروز انجام بدی باید دو پریودی بگذره از سقط .که من اصلا خونریزیم قطع نشده که پریود شم بخاطر همین دیگه نمیرم .

باشه تو بجام برو .مثلا اسمم رو میگی که بجای من رفتی و قبول میکنن ؟مطمعنی؟

والا من اولین بارمه میخوام برم .یکی گفت بری برات ازمایش مینویسه میخوای همونروز انجام بدی باید دو پری ...

آره آزمایشا رو میخواد ..من ۲۵ نوبت دارم میخوای برش دار که لازمت شد بری

اره اسمت رو با صماره همراه

اگه اینجا مشکل داری شماره و اسمتو بزاری درخواست دوستی میدم

2738

بچه ها دکتر رزاقی چجوری ازش وقت میگیرین منشیش اسمتونوبا شماذه همراهتونو ازتون میگیره فقط؟یاچجوریه؟بعدم من امروز هزار بار زنگیدم مطبش که گفته بود از سوم خرداد میتونین وقت بگیرین ولی همش اشغال میزد مگه میشه اینهمه مشغول باشه تلفن مطبش باور کنید از ساعت یکونیم  گرفتمش تا شیشونیم   توی این چند ساعت ۵۰  ۶۰‌بار گرفتمش  ولی همش مشغول بود تلفنش  پس چی کار کنم 

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺
اره درخواست بده

سلام خانومی ببخشید میتونم بپرسم رفتین پیش دکتر  رزاقی چیا گفت بهتون ؟اخه  منم  یه سقط  داشتم اولین بار میخام برم  پیشش حتی نوبتم  نتونستم  امروز بگیرم ازش میشع به منم بگید کلا برا جلسه اول چی میگه برا اونایی که سقط داشتن؟

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺