2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکارو بکنیداما به نظر من قبل از تولدشون که یک ماه دیگه هست یه شاحه گل هم براشون ببرید از دلشون دربیارید

مادربزرگا زود فراموش میکنن🤗

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2720
چی گفتی بهش

بلند داد زدم سرش. بخاطر موضوع بی اهمیت. البته من از بچگی باهاش زندگی میکنم بخدا سخته با سالمند زندگی کردن. ولی کاش بیشتر رو اعصابم مسلط بشک بابا خب من جوونم سختههههه... مگ نه؟ 

اینکارو بکنیداما به نظر من قبل از تولدشون که یک ماه دیگه هست یه شاحه گل هم براشون ببرید از دلشون درب ...

واااای مرسی گلم حتما اینکار رو میکنم الانم دارم میرم بیرون میخرم جتما 

2714

اتفاقا زنگی با مامان بزرگ باباببزرگا خیلی شیرینه سعی کن قدرشو بدونی بی ادبی رو به پای جوونی نذار همین که عذاب وجدان داری ینی دختر خوبی هستی امیدوارم دیگه هیچ وقت همچین کاری نکنی

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍
داد زدم! ناراحت شد! اما خب منم حق دارم جوونم آیندم مشخص نیست جهاز ندارم خونه ندارم منم بی اعصابم دیگ ...

کاش مادربزرگم زنده بود

سعی کن به خودت مسلط باشی

همه درگیر مشکلات هستیم عزیزم

می دونم سخت می گذره ولی اون بنده خدا چه گناهی داره

مادربزرگ و پدربزرگ مثل مظلومترین و فداکارترین نصبت فامیلی هستند و گنجینه ای از تجربیات ناب زندگی 

من متاسفانه همشون از دست دادم و لحظه ای نیست که یادشون بیفتم و اشکهام مثل سیل سرازیر نشن 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2706